Close

قبرس شمالی

چرا خرید خانه در قبرس شمالی ؟

قبرس در زیر سواحل غربی ترکیه در شرق مدیترانه واقع شده است، و این جزیره همیشه از اولین زمانها محل ملاقات برای تاجران بوده است. این جزیره قطعه ای از بهشت است، در این گوشه منحصر به فرد از دریای مدیترانه، تابستان ها طولانی و گرم است، آفتاب هر ساله بیش از 300 روز می درخشد و زمستان با کمی باران معتدل است! قبرس شمالی ممکن است تنها یک کشور کوچک باشد، اما از نظر اقتصادی یکی از رو به رشد ترین کشور های منطقه هست. هر ساله نزدیک به ۱۲ درصد رشد قیمت در بازار املاک قبرس شمالی باعث شده تا از کشور ها مختلف سرمایه گذاری در قبرس شمالی و خرید ملک در قبرس شمالی صورت بگیرد.

شرایط آسان اقامت در قبرس

افرادی که قصد مهاجرت و یا اقامت بلند مدت در قبرس شمالی را برای مدت زمان بیش از ۶ ماه در سال دارند باید برای دریافت مجوز اقامت اقدام نمایند برای دریافت اقامت از طریق خرید ملک در قبرس باید پس از انجام مراحل خرید، مدارک مربوطه را به همراهی نماینده ما به ادارات ثبت و مالیات برده و ملک را بنام خریدار یا خریداران ثبت نمایید. صدور اقامت برای افراد به هیچ وجه منوط به حضور دائم افراد در قبرس شمالی و اجبار به زندگی در اینجا نمی باشد و خریدار می تواند در هر زمانی و به هر مدتی از قبرس شمالی خارج و یا داخل شود. به همین صورت برخی از افراد با خرید ملک و اخذ اقامت، قبرس را ترک کرده و خانه را به اجاره سالیانه واگذار می نمایند.

قیمت خانه و آپارتمان در قبرس شمالی

در حال حاظر بازار املاک و مستغلات در قبرس شمالی ارائه دهنده بهترین قیمت ها در میان کشور های مدیترانه ایست. قیمت خرید خانه در قبرس در مناطق ساحلی ار ۴۵٫۰۰۰ پوند برای آپارتمان و ۱۲۵٫۰۰۰ پوند برای ویلا آغاز میشود. آپارتمان ها و پنت هاوس های مجلل با بهترین شرایط با قیمت حداکثر۵۰۰ هزار پوند انگلیس و ویلاهای بسیار شیک از ۲۵۰ هزار پوند که در مقایسه با قیمتهای املاک مشابه در سایر نقاط جهان بسیار کمتر است.

پروسه خرید ملک، اقامت و حداقل قیمت در قبرس شمالی

مهاجرت به ایتالیا - اقامت در ایتالیا - سرمایه گذاری در ایتالیا - تحصیل در ایتالیا - ویزای کار در ایتالیا

پروسه خرید ملک و اقامت در قبرس شمالی

در قبرس شمالی حداقل قیمت برای دریافت اقامت وجود نداره
برای دریافت اقامت قبرس شمالی اول از همه شما باید تعداد نفراتی که میخواین اقامت بگیرین رو در نظر بگیرین – بر اساس تعداد نفرات متراژ ملکی که میخرین باید بزرگتر باشه تا به همه اعضای خانواده اقامت تعلق بگیره
شروع قیمت ها در قبرس شمالی از ۴۵۰۰۰ پوند انگلیس هست
که این مبلغ کلی ملک هست و میتونید با پیش پرداخت ۳۰٪ و مابقی اقساط تا ۵ سال ملک بخرین و اقامت دریافت کنید.
قیمت ها در پروژه های مختلف متفاوت هست و شرایط پرداخت هم همینطور به طور مثال بعضی شرکت ها ممکنه اقساط تا ۵ سال بدون بهره بدن و بعضی ممکنه شرایط اقساط نداشته باشن که این با توجه به شرایط شما برنامه ریزی میشه و پروژه هایی که میدیم متناسب با شرایط و بودجه شما خواهد بود.
کل امور اقامت از زمانی که ۳۰٪ اول ملک میدین تا دریافت اقامت بین ۲۱ تا ۳۰ روز کاری زمان میبره – دریافت اقامت در قبرس شمالی به گواهی عدم سو پیشینه نیاز داره.
کلیه خدماتی که توسط شرکت ما انجام میشه از ترانسفر فرودگاهی، پروسه مشاوره تا خرید ملک ، اخذ اقامت با افتتاح حساب بانکی اینترنشنال ، آزمایشگاه ، اداره مهاجرت ، اداره پلیس ، مراجعه به وزارت آموزش و پرورش و پروسه ثبت نام کالج و مدارس و دانشگاه و غیره به صورت رایگان انجام میشه و ما هیچ هزینه ای از شما دریافت نمیکنیم و پروسه قراداد خرید و پرداخت مبلغ ملک مستقیما با خود کمپانی و زیر نظر وکیل شرکت ما انجام میشه و ما از شما هیچ هزینه ای نمیگیریم و طبق قراردادی که با کمپانیهای سازنده داریم هزینه های خدماتی ما را پرداخت میکنن.

تور خرید ملک و سرمایه گذاری به قبرس شمالی.
بمناسبت آفرهای سال نو میلادی ۲۰۲۱ جهت خرید ملک و سرمایه گذاری به مدت ۳ روز همراه با اسکان وبلیط رفت و برگشت رایگان به شرط خرید ملک برگزار می گردد.
جهت اطلاع از تور رایگان
با شماره: 09121807107 تماس حاصل فرمائید.

02188886080
02188886080