Close
اقدام از کدام سفارت بهتر است؟

اقدام از کدام سفارت بهتر است؟

به طور معمول کشوری که قرار است شما بیشترین زمان را در آن اقامت کنید می تواند گزینه ی مناسب تری برای هدف سفارت شما قرار گیرد. البته اولین کشوری هم که قرار است ابتدای امر به آن وارد شوید می تواند یکی از گزینه های خوب باشد. از سوی دیگر اگر آشنا یا دوستی در کشوری دارید بهترین گزینه سفارت همان کشور می باشد. شرایط دریافت ویزای شینگن در کشورهای مختلف معمولا یکسان است و باید روال یکسانی را طی کند.
این موضوع در رابطه با مدارک مورد نیاز صدق می کند. اگر بخواهیم کمی دقیق تر بشویم کشور هایی مانند هلند و فرانسه کمی راحت تر اقدام به اعطا ویزای فوری اروپا می کنند و این موضوع به دلیل توریستی بودن این کشورها می باشد.
اگر قصد دریافت ویزای تضمینی اروپا و سفر به مجارستان و یا چک را دارید کمی کارتان دشوارتر است و سخت گیری این کشورها برای ایرانی ها زیادتر از سایر کشورها می باشد.در این راه شایعات فراوانی وجود دار که باید به آن ها توجه نشود. قطعاً با رعایت شرایط و قانون اخذ ویزای اروپا می توانید به کشورهای مختلف سفر کنید و از زیبایی های آن ها استفاده نمایید.

سفارت هلند

حال فرض را بر این می گذاریم که شما قصد سفر به هلند را دارید و نیاز به دریافت ویزای هلند دارید. برای ویزای شینگن اروپا باید در ابتدای امر یک ایمیل کاملا رسمی به سفارت هلند بزنید و تعیین وقت مصاحبه کنید. در این ایمیل بسیار حساس از اضافه گویی پرهیز نمایید. به عنوان مثال تاریخ سفر، هدف سفر به این معنی که می خواهید به دیدار دوستتان بروید و با به دنبال بیزینس هستید و … را مشخص نکنید. تنها نام و نام خانوادگی شما و شماره پاسپورت کفایت می کند. در پاسخ به ایمیل شما، ایمیلی ارسال خواهد شد و مدارک لازم به شما اطلاع داده می شود. موضوع اصلی در این خصوص الزامی بودن حضور شخص مورد نظر برای مصاحبه است. هرگونه تأخیر در این روال قطعاً مشکل ساز خواهد بود و شما فرصت خود را از دست می دهید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به بخش های مختلف سایت مراجعه نمایید تا با اطلاعات کامل سفر کنید.

نظر دهی

02188886080
02188886080