Close
انواع مختلف دعوتنامه

انواع مختلف دعوتنامه

برای اخذ ویزای شینگن راه های مختلفی وجود دارد. بعد از انتخاب راه مناسب و انجام اقدامات لازم برای اخذ ویزا، برای انجام مصاحبه فرا خوانده می شوید. یکی از راه هایی که می تواند به شما در اخذ سریع تر ویزا و ایجاد مصاحبه ای مورد قبول کمک نماید، دعوتنامه ای است که از طرف خویشاوندان و آشنایانتان دریافت کرده اید، پیش تر در مورد شرایط ارسال دعوتنامه به طور کامل توضیح داده شد. برای اطلاع در این مورد می توانید به این مقاله رجوع نمایید.

شرایط ارسال دعوتنامه

بعد از اطلاع در مورد شرایط ارسال دعوتنامه می بایست در مورد انواع مختلف دعوتنامه ارسالی اطلاع داشته باشید.

دعوتنامه ای که قرار است برای شما ارسال گردد دارای انواع مختلفی است.

دعوتنامه خویشاوندی

دعوتنامه خویشاوندی ویزای شینگن یکی از انواع دعوتنامه هایی است که می تواند برای شما ارسال گردد. این دعوتنامه از طرف خویشاوند و یا دوستان شما ارسال می گردد. دعوتنامه خویشاوندی به صورت نامه ای به سفارت ارسال می گردد و لازم است که شخص ارسال کننده اقامت دائم کشور مقصد را داشته باشد و یا اینکه شهروند آن کشور باشد. برای ارسال دعوتنامه خویشاوندی می بایست تمکن مالی ارسال کننده برای تامین هزینه های مهمان، نسبت خویشاوندی، رسید های پرداخت مالیات و مدت زمان اقامت شخص ذکر گردد.

دعوتنامه کاری

گاهی هدف از سفر به منطقه شینگن شرکت در سمینار، پروژه، ملاقات با یک سرمایه‌ گذار خارجی، انجام تحقیقات و غیره می باشد. در این شرایط لازم است که شما دارای دعوتنامه کاری ویزای شینگن باشید. همچنین شما در این مورد نیاز دارید که گواهی اشتغال و مدارک شغلی خود را به سفارت ارائه دهید.

دعوتنامه تحصیلی

برای اخذ دعوتنامه تحصیلی ویزای شینگن لازم است که در یکی از مراکز آموزشی واقع در منطقه شینگن پذیرفته شده باشید. دعوتنامه تحصیلی از طریق مرکز مورد نظر صادر می گردد که در آن در مورد نحوه اقامت و تحصیل شما توضیح داده می شود.

دعوتنامه درمانی

این دعوتنامه از طریق پزشک معالج شما باید ارسال گردد. در این دعوتنامه در مورد بیماری شما و مدت زمان درمان توضیح داده می شود.

نظر دهی

02188886080
02188886080