Close
بهترین کشورهای جهان در سال 2020(بخش دوم)

بهترین کشورهای جهان در سال 2020(بخش دوم)

همانطور که در بخش قبل مطالعه کردید یکسری از کشورهای خوب در سال 2020 را بیان کردیم که خیلی از آن ها از رتبه های بالا به سمت رتبه های پایین نزول پیدا کردند و خیلی دیگر از آن ها موفق به صعود شدند. اگر به فکر سرمایه گذاری در اروپا و اخذ اقامت هستید ما کمکتان می کنیم. از متداول ترین راه های اقامت اروپا، خرید ملک در اروپا و نیز ثبت شرکت در اروپا می باشد که با مشاوره کارشناسان ما شرایط اخذ اقامت برای شما بسیار راحت و سریع انجام می گیرد و با هماهنگی های لازم نگران شرایط سفر نباشید. مجموعه ی مونتیکال همواره همراه شماست.

هند – India

از جمله کشورهای پهناور دنیا هند است و این کشور همانطور که می دانید رتبه ی هفتم را در جهان دارد علاوه بر پهناور بودن از پرجمعیت ترین کشورهای دنیا نیز محسوب می شود. به طور تقریبی 1 میلیارد جمعیت دارد. این کشور در جنوب قاره آسیا واقع شده است.

یونان – Greece

یونان یک کشور جوان و مستقل در جنوب شرقی اروپا می باشد. این کشور تاریخ بسیار غنی دارد و جرم و جنایت در آن به ندرت دیده می شود. هزینه زندگی در این شهر پایین است، اما آتن یکی از شهرهای پرخرج این کشور می باشد. استانداردهای زندگی در این کشور بالا است و مردمی که استخدام مرکزی باشند از مزایای زیادی برخوردار می باشند. کلیسای ارتدکس بونان از جاذبه های خاص آن می باشد.

تایلند – Thailand

کلمه Thai به معنی آزادی است و مردم تایلند مردمانی آزاد می باشند. در این کشور مردمان کشورهای دیگر نیز زندگی می کنند و نژادهای گوناگون مانند چینی، لائوسی، مالایایی، پارسی و هندی زیاد به چشم می خورد.

پرتغال – Portugal

در جنوب غربی قاره اروپا کشور پرتغال واقع شده است. جمعیت این کشور حدودا 11 میلیون نفر است. واحد پول این کشور یویو می باشد. نظام حقوقی این کشور civil law است و جز نظام های رومی ژرمنی می باشد.

تسریع فرآیند سرمایه گذاری در اروپا و اقامت خود را به ما بسپارید.

نظر دهی

02188886080
02188886080