Close
بیمه مسافرتی شینگن

بیمه مسافرتی شینگن

دریافت بیمه مسافرتی شینگن برای افرادی که قصد اخذ ویزای شینگن و اقامت در این منطقه را دارند الزامی است.

قبل از سفر باید برای اخذ بیمه اقدام نمایید. بیمه مسافرتی شینگن خطرات و حوادث احتمالی که در سفر اتفاق بیفتد را تحت پوشش قرار می دهد. و در هنگام وقوع حوادث از افراد تحت پوشش بیمه به طور کامل حمایت می کند.

با توجه به اینکه هزینه های درمانی در این کشور ها بالا است، داشتن بیمه مسافرتی می تواند در پرداخت هزینه های احتمالی بسیار کمک کننده باشد.

نوع بیمه مسافرتی که باید دریافت شود با توجه به مقصد سفر با یکدیگر متفاوت بوده و نوع آن ها ارتباط مستقیمی با مقصد سفر دارد.

ویزای شینگن

بیمه افراد باید برای تمام طول مدت اقامت در منطقه شینگن اعتبار داشته باشد. بیمه مسافرتی از زمان خروج فرد از مبدا محاسبه و آغاز می گردد.

نوع بیمه مسافرتی به عوامل گوناگونی بستگی دارد. یکی از این عوامل سن فرد است. برای دریافت بیمه با توجه به سن تقسیماتی وجود دارد و با بالا رفتن سن فرد، هزینه بیمه او نیز افزایش می یابد. این تقسیم بندی شامل سن 0 تا 12 سال، 13 تا 65 سال، 66 تا 70 سال و … می باشد.

عامل دیگر مدت اقامت فرد در منطقه است که باید در تمام مدت اقامت، مسافر تحت پوشش بیمه مسافرتی شینگن قرار داشته باشد.

این بیمه در شرکت های مختلف دارای طرح های گوناگونی است که سقف تعهدات مالی طرح ها نیز تفاوت دارد.

افرادی که قصد اخذ ویزای شینگن و بیمه مسافرتی این منطقه را دارند می توانند برای راحتی بیشتر از طریق خرید آنلاین برای این امر اقدام نمایند.

هزینه‌های دندانپزشکی، تامین داروهای ضروری، هزينه های حقوقی، گم شدن و یا تاخیر در ورود بار، بازگرداندن كودكان در صورت فوت يا بستری شدن بيمه شده، بازگرداندن جسد، هزینه مربوط به مفقود شدن يا به سرقت رفتن مدارك مهم مسافرتی، هزینه های همراه، هزینه های لغو و تاخیر در سفر توسط شرکت بیمه گذار به مسافر پرداخت می شود.

نظر دهی

02188886080
02188886080