Close
تاثیر ویروس کرونا بر ویزا

تاثیر ویروس کرونا بر ویزا

ورود کرونا تمام زندگی جهانیان را تحت تاثیر خودش قرار داده است. جوانان و نوجوانان زیادی بهترین راه مهاجرت به اروپا را پیدا کرده بودند که با ورود کرونا این امکان از آن ها گرفته شد. در این شرایط اخذ اقامت در اروپا برای جوانان رویا شده است و اگر راهی برای ماندن نداشته باشند، تمام فکر و ذکرشان ارزانترین راه مهاجرت به اروپا است. زیرا خیلی از این افراد تمام خانه، ماشین و پول خود را در کشوری دیگر ذخیره کرده اند و خودشان پشت درهای بسته ی کشوری دیگر منتظر مانده اند.

اطلاعیه سفارت ها

  • لازم است بدانید که سفارت اتریش اعلام کرد که از تاریخ 27 فوریه امکان صدور ویزا از طریق سفارت و حتی VFS وجود نخواهد داشت و کسانی که قبل از آن پاسپورت را تحویل داده اند، نتیجه از طریق پیک برای مسافر ارسال می شود.
  • سفارت ایتالیا در جردن اعلام نمود که هر نوع مراجعه به سفارت ایتالیا لغو خواهد شد و هیچ پرونده ای تشکیل نمی شود.
  • سفارت آلمان از 11 اسفند ماه اعلام به تعطیلی نمود.
  • سفارت لهستان بدون اعلام مدت زمان مشخصی اعلام کرد که نوبت دهی جدید ندارد و به نوبت های قبلی که خود داده است رسیدگی می کند.
  • سفارت هلند از تاریخ 8 مارچ تا اطلاع ثانوی کلیه خدمات روادید را به حالت تعلیق درآورد و کلیه ی نوبت های قبلی و جدید را لغو کرد.
  • سفارت دانمارک تمام خدمات خود را به حالت تعلیق درآورد.

کشورهای مجاز برای ورود به انگلیس

طبق اطلاعیه وزارت ترابری بریتانیا تعدادی از کشورها از تاریخ 10 جولای معاف هستند و هیچ قرنطینه ای ندارند. متاسفانه ایران در لیست این کشورها نیست و کشورهایی مانند سنت کیتس و نوویس، قبرس، لیختن اشتاین، سنت لوسیا، جمهوری چک و غیره هستند. برای دریافت اطلاعات بعدی با شرکت مهاجرتی مونتیکال همراه باشید تا آخرین اخبار روز دنیا در زمینه اخذ اقامت در اروپا و همچنین بهترین راه مهاجرت به اروپا را داشته باشید.

نظر دهی

02188886080
02188886080