Close
تاسیس شرکت در کشورهای اروپایی

تاسیس شرکت در کشورهای اروپایی

یکی از روش های مهم اخذ ویزای تضمینی اروپا و اقامت در آن تاسیس شرکت در اروپا می باشد که در گروه سرمایه گذاری ها قرار گرفته است.
در بیشتر کشورهای اروپایی می توان اقدام به تاسیس و ثبت شرکت نمود؛ ولیکن سنجیدن شرایط جامعه هر کشور و هزینه ها و قوانین آن می توانند به انتخاب ما کمک کنند تا بتوانیم سریع تر به مقصود خود یعنی اخذ ویزای فوری اروپا برسیم.

مراحل تاسیس شرکت در کشورهای اروپایی

معمولا فرآیند تاسیس شرکت بایستی با ارائه یک پلن بیزنسی یا همان طرح توجیهی اقتصادی متناسب صورت گیرد، اما مطلب قابل ذکر این جاست که بعضی از کشورها سخت گیری های بسیاری در قبول طرح های توجیهی دارند و امکان دارد طرح را رد کنند.
به عنوان مثال کشور آلمان که تاسیس شرکت در آن پروسه بسیار پیچیده و زمان بری است یا بعضی دیگر از کشورها که امکان دارد باز کردن حساب را برای بیگانگان انجام ندهند.
در این بین کشور اتریش با شیوه ثبت شرکتی که دارد به جد می توان گفت که بیشترین سطح اقامت در اروپا را از آن خود کرده است.
در این شیوه تاسیس شرکت اشخاص هیچگونه سرمایه ای را از دست نداده و با پایین ترین صرف هزینه که آن نیز در موجودی شرکت خود فرد باقی می ماند، یک شرکت را ثبت می کنند و در حین این پروسه به هدف دریافت اقامت اتریش و دریافت اقامت اروپا دست می یابند.
در این نحوه اخذ اقامت، بیمه درمانی کلیه اعضای خانواده و هزینه مقاطع تحصیلی بچه های خانواده کاملا رایگان می شود و جالب تر اینجاست که می توانند به صورت ماهیانه نیز حقوق دریافت نمایند و بعد از قریب به 5 سال به دریافت اقامت دائم دست یابند.
این شیوه کسب اقامت با نام اقامت قرمز سفید به دلیل رنگ پرچم اتریش مشهور شده است.

نظر دهی

02188886080
02188886080