Close
تردد در شینگن بدون نیاز به ویزا

تردد در شینگن بدون نیاز به ویزا

خیلی از شما دوست دارید که اقامت در اروپا داشته باشید و یا بدون نیاز به ویزا در کشورهای عضو شینگن تردد کنید برای این که بتوانید بدون داشتن ویزا در منطقه شینگن تردد کنید لازم است که شهروند یکی از کشورهای عضو شینگن باشید یا اقامت یکی از این کشورها را داشته باشید. مهم‌ ترین و اصلی ترین مزیت ویزای شینگن مربوط به تردد آزادانه و راحت در کشورهای عضو شینگن می باشد. علاوه بر این، دریافت ویزای شینگن می ‌تواند موجب بهبود سابقه سفر شما گردد که همین موضوع تاثیر مثبتی را در اخذ ویزای کشورهایی مانند کانادا خواهد داشت. با توجه به این که آمار ریجکت شدن ویزای شینگن برای ایرانی ‌ها طی مدت اخیر بالا رفته توصیه می‌ شود برای اخذ ویزای شینگن از خدمات موسسات معتبر در این حوزه استفاده نمایید.

ویزای طلایی

راحت ‌ترین روش برای گرفتن اقامت کشورهای عضو حوزه شینگن شرکت در برنامه ویزای طلایی این کشورها است.
بر اساس این برنامه می ‌توانید با خرید ملک در چنین کشورهایی اقامت آن ‌ها را بگیرید. البته خرید ملک در هر یک از این کشورها دارای شرایط متفاوتی است. یکی از بهترین گزینه‌ ها در این ارتباط خرید ملک در یونان است که تنها نیاز به ۲۵۰ هزار یورو سرمایه‌ گذاری در بخش املاک این کشور است. گرفتن اقامت یونان از طریق خرید ملک شاید باعث گرفتن حق شهروندی این کشور نیز بشود.

موسسه ی معتبر برای اخذ ویزای شینگن

اگر به فکر اقامت در اروپا و یا دریافت ویزای شینگن و همچنین دریافت مشاوره درمورد ویزا هستید بهتر است با مجموعه ی ما تماس حاصل فرمایید. شرکت مونتیکال در کشور اسلواکی ثبت رسیده است و در زمینه سرمایه گذاری در ساخت مجتمع های مسکونی و تفریحی فعالیت دارد، با ما همراه باشید.
شماره تماس : 02188886080

نظر دهی

02188886080
02188886080