Close
جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا

برخی از شهرهای کانادا مشاغل مورد نیاز خود را اعلام کرده اند که به متخصصین این مشاغل پیشنهاد کاری داده می شود. در صورتی که شرایط مورد نیاز را داشته باشید، موسسه های مختلف می توانند برای شما پیشنهاد کار یا جاب آفر (Job Offer) دریافت کنند و به این صورت است که اقامت دائم کانادا را دریافت می کنید. در بخش بعدی برخی از مشاغل مورد نیاز کانادا را معرفی می کنیم. شما می توانید شرایط ذکر شده را بررسی کنید.

هزینه سفر به کانادا

هزینه سفر به کانادا را دارید؟ در مورد هزینه های سفر فکر کرده اید؟ برای مهاجرت به این کشور و دریافت جاب آفر لازم است هزینه های جانبی سفر مانند بلیط پرواز و هزینه ماه اول زندگی در کاناد را داشته باشید، اما بعد از آن به راحتی می توانید هزینه های زندگی تان را تامین کنید، زیرا حقوق جاب آفرها بالا است. در کنار موارد مالی که بیان شد، سطح زبان انگلیسی و سن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است.

موسسه مونتیکال

موسسه مونتیکال تمام تلاش خود را می کند تا با ارائه ی مقالات مرتبط با ویزای شینگن شما را با موضوع مهاجرت آشنا کند.
مهاجرت به کشورهای مختلف شرایط خاص خودشان را دارند که سخت ترین آن ها شرایط مهاجرت به اروپا است که نیاز به تلاش و صبر دارد. یکی از راه های مهاجرت به کشورهای اروپایی ثبت شرکت در اروپا می باشد که نیازمند هزینه و سرمایه گذاری می باشد.

واجدین شرایط جاب آفر

به غیر از از شهروندان کانادایی کسانی که متقاضی هستند باید شرایطی داشته باشند که شامل موارد زیر است.
1- تجربه کاری مرتبط با کار تقاضا شده.
2- داشتن سطح زبان خوب.
3- تحصیلات مرتبط با شغل درخواستی.
4- اثبات تمکن مالی.
5- قصد زندگی در منطقه مربوطه.

نظر دهی

02188886080
02188886080