Close
جاذبه های اسپانیا

اسپانیا یکی از بزرگترین مقصد های توریستی در جهان است و در سال 2016 بیش از 75 میلیون بازدید کننده را به خود جذب کرده است. در حالی که بسیاری از آن ها به خورشید و دریای این کشور جذب شده اند. با اخذ اقامت اروپا می توانید به اسپانیا سفر کنید. موسسه مهاجرتی مونتیکال می توانید شما را تا رسیدن به مقصد همراهی کند.

کلیسای ساگرادا فامیلیا (Sagrada Familia)

طرح معماری این کلیسا متعلق به “Antoni Gaudí” معمار کاتالان است که در سال 1883 کار خود را آغاز کرد و 40 سال بر روی این پروژه کار کرد. این کلیسا یکی از از بزرگترین کلیساهای دوران کاتولیک قرون وسطی است که در بارسلونا قرار دارد. هرساله گردشگردان زیادی از این کلیسا دیدن می کنند .

قصر الحمرا (The Alhambra)

یکی از بهترین مکانهای توریستی اسپانیا قصر الحمرا می باشد که بر روی یک تپه در بالای گرانادا واقع شده است. این قصر شامل چند ساختمان، باغ، دیوار، برج و یک مسجد است که که برای امپراطور چالز پنجم ساخته شده است. این مکان با موزاییک های زیبای آن، حکاکی های سنگ مرمر، سقف های آجری و جزئیات پیچیده، یکی از بهترین نمونه های معماری اسلامی در جهان است که برجسته ترین اثر معماری رنسانس اروپا محسوب می شود .

موزه گوگنهایم، بیلبائو (Guggenheim Museum, Bilbao)

طرح خاص و منحصر به فرد این موزه توسط یک معمار آمریکایی به نام فرانک جیری طراحی شده است. که دارای طراحی منحنی، ساختار قایق مانند، بلوک های سنگ آهک و ورقه های تیتانیومی است. داخل این موزه مجموعه ای از آثار معماری وجود دارد. اگر به اسپانیا سفر می کنید این شاهکار معماری را از دست ندهید. برای بازدید از اسپانیا می توانید از طریق موسسه مهاجرتی مونتیکال ارزانترین راه مهاجرت به اروپا را پیدا کنید.

مسجد بزرگ کوردوبا (Great Mosque of Cordoba)

با دیدن این مسجد یک نمونه عالی از عظمت و پیچیدگی معماری اسلامی را مشاهده می کنید. مسجد بزرگ کوردوبا با استفاده از مواد ساختمانی رومی و ویسیگوتی ساخته شده است. دارای یک تالار دعا با نوزده ورودی است. این مسجد دارای تقارن داخلی می باشد، در هر طرف آن که بایستید ستون ها و طاق های آفریقایی این مسجد را در یک الگوی متقارن مشاهده می کنید.

مجتمع فرهنگی و معماری شهر هنر و علم، والنسیا (City of Arts and Sciences, Valencia)

یک مجتمع فرهنگی و تفریحی شامل مجموعه ای از ساختمان های شیشه ای گنبدی، موزه ها، گالری های هنری و آکواریوم هایی است که در این محل ساخته شده اند. بزرگترین آکواریم اقیانوس شناسی اروپا در این محل واقع شده است که به شکل گل نیلوفر آبی طراحی شده است. سرمایه گذاری در اروپا یکی از راه های اقامت و سفر به کشور زیبای اسپانیا می باشد.

ال تیدی، تنریف (El Teide, Tenerife)

این آتشفشان بالاترین نقطه در اسپانیا است. کل این منطقه بسیار زیبا و پارک تیدیف محیطی ایده آل خوبی برای پیاده روی می باشد. این پارک در سال 2007 در منابع یونسکو ثبت شده است. این منطقه نمای زیبایی از جزیره قناری را به بازدبد کنندگان نشان می دهد. شما می توانید از تله کابین برای بازدید این منطقه استفاده کنید و خاطرات زیبایی از سفر به اسپانیا برای خود ثبت کنید.

کلیسای جامع سانتیاگو د کامپوستلا (Santiago de Compostela Cathedral)

این کلیسا بین سال های 1060 تا 1211 میلادی به سبک معماری رومی ساخته شده است. نمای خارجی آن در قرن شانزدهم تا هجدهم به سبک معماری باروک تغییر پیدا کرد اما نمای داخلی آن همچنان به سبک رومی باقی مانده است. اگر که از قسمت غربی این کلیسا به آن وارد شوید، به راحتی می توانید این دو سبک معماری را در کنار یکدیگر ببینید. کلیسای جامع سانتیاگو برای احترام به سنت جیمز و خانواده او ساخته شده است.

نظر دهی

02188886080
02188886080