Close
جاذبه های ایتالیا

جاذبه های ایتالیا

یکی اگر کشورهای زیبا و توریستی جهان ایتالیا است همانطور که در مقالات قبل مطالعه کردید ایتالیا از جمله کشورهای عضو شینگن است که برای مهاجرت یا کار و اقامت به آن نیاز به ویزای شینگن دارید. این کشور حتما ارزش یک بار مسافرت را دارد پس درنگ نکنید و اقدام به دریافت ویزای شینگن کنید.
در این مقاله در مورد برخی از مراکز توریستی و زیبای ایتالیا صحبت می کنیم و این مکان ها را به شما معرفی می کنیم.

کولوسئوم

این محل یک آمفی ‌تئاتر در شهر رم در ایتالیا می باشد که ظرفیتی برابر با ۵۰۰۰۰ تا ۸۰۰۰۰ نفر دارد و از ۸۰ درب ورودی برخوردار است. جالب است بدانید که گلادیاتورها در کولوسئوم با حیوانات وحشی می‌ جنگیدند و تماشاچیان را سرگرم می ‌کردند.

فلورانس

یک کلیسای بسیار معروف این کلیسا تا مدت ‌های طولانی گنبد نداشت و هیچ مهندس و معماری از پس ساختن گنبدی با این عظمت برنمی ‌آمد. پس از گذشت چندین سال فیلیپو برونسلکی توانست گنبدی برای کلیسای جامع فلورانس بسازد و در ساخت آن از روش بسیار نوینی استفاده نمود.

پونته وکیو

این پل یک پل قوسی سنگی بر روی رود آرنو است. این پل یک بازارچه ی بزرگ و قدیمی دارد که در زمان قدیم مربوط به قصاب ها و امروزه جواهرفروشان است.

کلیسای دئومو

این کلیسا پنجمین کلیسای جهان است و قدمتی شش قرنی دارد. افرادی که علاقه زیادی به تاریخ دارند، دیدن این مکان برایشان دلنشین است.

پالرمو

پالرمو را می‌توان به‌عنوان پایتخت فرهنگ و معماری و آشپزی شناخت. همانطور که می دانید این شهر قدمتی برابر با ۲۷۰۰ سال دارد.

پوزیتانو

پوزیتانو معروف به جواهر دریای مدیترانه در قسمت جنوبی ساحل ساکرینو است.

توسکانی

این منطقه روستاهای بسیار زیبایی دارد که هر ساله جشنواره های زیادی در این مکان تاسیس می شود.

ونیز

شهری روی آب قرار دارد که مردم با قایق از این مکان عبور می کنند. در این شهر روی آب حدود ۱۰۰ جزیره با کانال ‌های جداگانه به هم متصل شده‌اند. اگر از جاذبه هایی که ما معرفی کردیم و خوشتان آمده است اقدام به دریافت ویزای شینگن نمایید.

نظر دهی

02188886080
02188886080