Close
جنبه های زندگی در آلمان (بخش دوم)

جنبه های زندگی در آلمان (بخش دوم)

راه های مهاجرت به اروپا را می دانید؟ از جمله راه های مهاجرت به این کشور می توان به خرید ملک در اروپا ، ازدواج در اروپا و ثبت شرکت در اروپا اشاره نمود. در مقاله قبل در مورد مزایای زندگی در آلمان صحبت کردیم و در این مقاله در مورد معایب آن بحث می کنیم. بهتر است چند مورد از معایب زندگی در آلمان را به طور مختصر توضیح دهیم.

میزان جرم در آلمان

در کشور آلمان تا جایی که ممکن است شب ها پیاده روی نکنید زیرا خطرات زیادی دارد، اما پلیس این کشور بسیار مقاوم و سریع است. میزان جرم در آلمان به نسبت سایر کشورها زیادتر است و برخی شهرهای این کشور به طور غیر قابل درکی ناامن و خطرناک می باشند.

تنوع غذایی محدود برای گیاه خواران

تنوع غذایی در این کشور زیاد است و شما می توانید غذاهای بسیاری را از کشورهایی همچون مکزیک، ویتنام و ژاپن در سراسر آلمان بیابید. مردمان آلمان علاقه بسیار زیادی به خوردن انواع سوسیس، کالباس و غذاهای گوشتی دارند. خوک یکی از غذاهای بسیار محبوب آلمانی ها است که در سراسر کشور مصرف می شود. مردمانی که گیاه خوار هستند به سختی غذای مورد نظر خود را می یابند.

یکشنبه ها در آلمان همه جا تعطیل است

یکشنبه ها برای مردمان آلمان سخت است زیرا همه جا بسته است و به جز جایگاه های سوخت و یا کیوسک های کوچک، جایی برای خرید باز نمی باشد. به دلیل وجود این مسئله بیشتر مردم شنبه ها خرید می روند و این موضوع باعث شلوغ شدن روزهای شنبه می شود، اگر نگران شلوغی هستید بهتر است روزی دیگر را برای خرید انتخاب کنید.

دوستی های عمیق کمیاب است

اگر به این کشور سفر کردید منتظر دوستی های سریع و عمیق نباشید، زیرا این مردم خیلی سخت دوستی هایشان عمیق می شود و به راحتی به افراد مسافر اعتماد نمی کنند.

با کارشناسان زبده مونتیکال همراه باشید تا مهاجرت به اروپا را برای شما تسهیل نمایند.

نظر دهی

02188886080
02188886080