Close
خرید پاسپورت دوم

خرید پاسپورت دوم

امروزه افراد سرمایه دار علاوه بر خرید منازل باشکوه و مجلل، جت‌ها و هواپیماهای شخصی، جزایر و … اقدام به خرید پاسپورت کشورهای دیگر نیز می‌کنند.
روش های زیادی برای اخذ پاسپورت دوم وجود دارد مانند داشتن اجدادی که تبعیت آن کشور را داشته باشند، ازدواج با تبعه آن کشور، اقامت در آن کشور و یا خرید پاسپورت دوم و صرف هزینه و سرمایه.
در حال حاضر کشور هایی هستند که بدون شرط اقامت فیزیکی، به افراد پاسپورت دوم می فروشند. حداقل ۲۴ کشور وجود دارند که این کار را در قبال دریافت سرمایه انجام می دهند. این کشور ها شامل: ترکیه، دومینیکا، قبرس، بلغارستان و مونته نگرو می باشند. این کشور ها با ارائه برنامه هایی، پاسپورت دوم و اعطای شهروندی را از راه سرمایه گذاری و یا پرداخت هزینه به دولت انجام می دهند. با این پاسپورت به افرادی که به سرمایه‌گذاری پرداخته اند، و یا سهام دولتی خریداری کرده اند، حق شهروندی داده می شود.

با داشتن پاسپورت دوم نیاز به اخذ ویزای اروپا هست؟

پاسپورت دوم به دارندگانش اجازه می دهد بدون نیاز دریافت ویزای اروپا و یا ویزای تضمینی اروپا به خیلی از کشورهای اروپایی مانند کشورهای منطقه شینگن، انگلستان، ایرلند، هنگ کنگ، کره جنوبی، سنگاپور و بسیاری دیگر سفر کنند. انجام امور گردشگری و تفریحی، تجارت و …. از ویژگی هایی است که با داشتن پاسپورت دوم و بدون نیاز به ویزای کشورهای شینگن و برخی از کشورهای اروپایی که عضو شینگن نیستند به شما اعطا می شود.
با داشتن این پاسپورت نیاز به اخذ ویزای شینگن که همان ویزای تضمینی اروپا می باشد ندارید و به راحتی می توانید در 22 کشور سفر کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت به اروپا و اخذ ویزای اروپا و ویزای تضمینی اروپا با مشاوران با تجربه موسسه مهاجرتی مونتیکال در تماس باشید و بهترین راه را برگزینید.

نظر دهی

02188886080
02188886080