Close
روادید طلایی

روادید طلایی

به گرفتن اقامت اروپا با خرید ملک Golden Visa یا ویزای طلایی گفته می شود. شما می توانید با خرید ملک در اروپا و گرفتن گلدن ویزا به تمام کشورهای حوزه ی شینگن و همچنین چند کشور اروپایی دیگر که خارج از معاهده ی شینگن هستند سفر کنید. در ابتدا اقامت شما موقت است اما بعد از تقریبا پنج سال (این عدد در کشورهای متفاوت فرق می کند.) اقامت دائم با حق شهروندی به شما داده می شود. خرید ملک در اروپا از جمله روش های سریع برای مهاجرت و کسب اقامت است .منظور از ویزای طلایی اقامت با ویزای سرمایه گذاری در کشورهای اتحادیه ی اروپا است و ابدا به معنای ویزای فوری اروپا نیست.  

عاملی که بین ویزای طلایی و دیگر راههای دریافت اقامت تفاوت ایجاد می کند حذف ملزومات رایج برای اخذ اقامت می باشد. اگر از شرایط مهاجرت اطلاع داشته باشید متوجه خواهید شد که چقدر تلاش و کوشش برای دریافت اقامت لازم است. دریافت اقامت اروپا پیچیدگی های خاص خود را دارد و دشوارتر از دریافت ویزا است. به خصوص که این روزها ویزای فوری اروپا و ویزای تضمینی اروپا بسیار محبوب شده اند.

بسیاری از سفارت‌خانه‌های اروپایی به افراد مجرد زیر30 سال که انفرادی سفر می‌کنند به سختی ویزا می دهند که دلیل اصلی آن‌ هم تردید در خصوص بازگشت متقاضی به کشور مبدأ بعد از اتمام سفر است.

شرکت ما با رعایت تمامی نکات شما را در اخذ ویزای تضمینی اروپا یاری می رساند.

مزایای ویزای طلایی

  • با ویزای طلایی دیگر نیازی به داشتن شرایطی مثل پیشنهاد کاری، شروع کردن یک تجارت و یا ازدواج با تبعه ی کشور مورد نظر نیستید.
  • دیگر نیاز به تسلط زبان مقصد را ندارید.
  • با دریافت اقامت آن کشور از طریق سرمایه گذاری بسیاری از موارد مورد نیاز و شرایط اصلی برای یک کار را پشت سر می گذارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ویزای فوری اروپا ، ویزای تضمینی اروپا و خرید ملک در اروپا به مطالب مربوطه در سایت مراجعه کنید.

نظر دهی

02188886080
02188886080