Close
ریسک مهاجرت

ریسک مهاجرت

آیا قبول دارید که مهاجرت ریسک دارد ؟ به خاطر داشته باشید که مهاجرت به کانادا که پرطرفدار است یا هر کشور دیگر خالی از ریسک نیست. خیلی ها با داشتن ویزای شینگن تقلبی به کشورهای عضو شینگن مهاجرت کرده اند و به زندان افتاده اند، همسر خود را از دست داده اند، فرزندانشان به راهی رفته اند که انتظار نداشته اند، ثروت خود را به باد داده اند و غیره. ورود به کشوری ناشناس و غریب به عنوان مهاجر، خالی از خطر نیست. در هر کشوری که زندگی می کنید به اطرافتان نگاهی بیندازید، آیا با کسانی که هم وطنتان هستند و کسانی که مهاجر هستند یکسان برخورد می کنید؟ این موضوع را بدانید که موفقیت هیچ کس تضمینی نیست، پس هر لحظه که ویزای شینگن در دست داشتید احساس پرواز به خود ندهید. فکر و خیال الکی نکنید و با خود رو راست باشید. اگر تاب و توان ریسک کردن را ندارید، آن وقت بهتر است قید مهاجرت را بزنید. البته بسیاری از مهاجران به همه یا بیشتر آرزوهای خود می رسند. شاید وجه شیرین مهاجرت بسیار پررنگ تر از وجه تلخ آن باشد ولی این به معنای آن نیست که تلخی و ریسک به هیچ عنوان وجود ندارد.

کمک گرفتن از موسسات مهاجرتی

اگر قصد سفر به کشورهای شینگن و دریافت ویزای شینگن را دارید حتما از موسسات مهاجرتی کمک بگیرید اما اگر این توانایی را در خود دیده اید که به راحتی فرم های درخواست را پر می کنید و ویزای شینگن دریافت می کنید، هیچ اشکالی ندارد که خودتان به تنهایی این مسیر را بروید. وظیفه ی موسسات مهاجرتی انجام امور اداری شما و دریافت اقامت شما است اگر به دنبال چنین مجموعه ای هستید حتما با ما تماس بگیرید.

تکمیل مدارک

اگر تصمیمتان برای مهاجرت جدی است و هیچ کسی جلوی راه شما قرار ندارد پس تمام مدارکتان را آماده کنید برای مهاجرت کردن تمام مدارک درمانی بهداشتی تحصیلی و غیره همگی مورد نیاز است، حتی برخی مواقع مدارکی از شما درخواست می شود که حتی شما از وجود این مدرک هم خبر ندارید.

نظر دهی

02188886080
02188886080