Close
زیبایی های آلمان

زیبایی های آلمان

زیبایی های طبیعی، تاریخچه و فرهنگ کشور آلمان قابل توجه است. این کشور دارای شهرهای تاریخی همراه با جنگل ها و کوه های فراوان است که بازدید کنندگان زیادی را به خود جذب می کند. اگر به دنبال هنر هستند بهتر است از مناطق شهری بازدید کنید. در آلمان می توانید کلیساهای قدیمی، کاخ های بزرگ، موزه ها و گالری های زیبایی را ببنید. اگر به دنبال فعالیت های تفریحی هستید باید از مکان هایی مانند آلپ باواریا، جنگل سیاه یا دره موسل بازدید کنید و از طبیعت آلمان لذت ببرید. آلمان از کشورهای عضو شینگن است که برای بازدید از آن می توانید ویزای شینگن اروپا دریافت نمایید.

دروازه براندنبورگ (Brandenburg Gate)

دروازه براندنبورگ یکی از جاذبه های زیبا و دیدنی کشور آلمان می باشد که در شهر برلین واقع شده است. این دروازه به دستور فریدریک ویلیام دوم ساخته شد که کار ساخت این بنا توسط کارل گوتهارد لانگ هاوس و در سال 1791 به اتمام رسید. این دروازه امروزه سمبل اتحاد مجدد برلین شرقی و غربی می باشد. این دروازه با ارتفاع ۲۶ و عرض 11 متر و سبک نئوکلاسیک بنا شده است. دروازه براندنبورگ دارای پنج ورودی است که ارتفاع هر کدام از آنها به 15 متر می رسد. در بالای دورازه هم مجسمه ای از ویکتوریا الهه پیروزی قرار داده شده است که بر ارابه ای سوار است.

پل راکوتز آلمان (Rakotzbrucke Devil’s Bridge)

این پل در سال ۱۸۶۰  ساخته شده است که نام دیگر آن پل شیطان است. این پل در کروملائوی آلمان و با سنگ های بازالت ساخته شده است. این پل به شکل نیم دایره بوده و طراحی آن به گونه ای است که بازتاب عکس پل در آب یک دایره کامل را به نمایش می گذارد. سالیانه گردشگران زیادی از این بنای زیبا دیدن می کنند.

کلیسای جامع کلن (Cologne Cathedral)

کلیسای جامع کلن از شاهکار معماری باستانی گوتیک است که در شهر کلن قرار گرفته است. ساخت کلیسا در سال 1248 آغاز شد و به مساحت 6166 متر مربع ساخته شد که دارای 56 ستون بزرگ است. نمای جلویی دارای دو برج با شکوه 157 متری است. ساخت این کلیسا در سال ۱۸۸۰ میلادی به پایان رسید. کلیسای جامع کلن سومین کلیسای بلند جهان است. این کلیسا دارای تابوتی طلایی است که اسکلت سه پادشاه در آن وجود دارد. این کلیسا به سنت پیتر و مریم مقدس تقدیم شده است. با اخذ ویزای فوری اروپا می توانید از این کلیسا دیدن نمایید.

جنگل سیاه (The Black Forest)

جنگل سیاه یکی از مکان های دیدنی و زیبا است که حتما از آن دیدن کنید. جنگلی که از درختان بسیار زیبا تشکیل شده است که برگ ها و سایه آنها محیطی تاریک را به وجود آورده اند به همین دلیل این جنگل به جنگل سیاه معروف است. این جنگل دارای رودخانه های زیادی است. شما در این منطقه می توانید  پیاده روی، شنا و کوهنوردی را تجربه کنید. در این جنگل دهکده هایی به سبک معماری قرون وسطایی وجود دارد. این جنگل یک مسیر مارپیچ دارد که برگ های قرمز صنوبر را در اطراف مشاهده می کنید که قسمتی از برگ ها روی زمین ریخته شده و زیبایی خاصی را به جنگل بخشیده است.

قلعه نوی شوان اشتاین آلمان (Neuschwanstein Castle)

قلعه نوی شوان اشتاین که یکی از معروف ترین قلعه های سلطنتی اروپا است، به دستور لودویگ دوم ساخته شد. این قلعه در قرن 19 میلادی بنا شده است. از طراحی این قلعه برای ساخت کارتون سیندرلا و قلعه های زیبای پارک های دیزنی لند الهام گرفته شده است. این قلعه هر ساله تعداد زیادی بازدید کننده دارد. این قلعه شگفت انگیز در شهر باواریا واقع شده است.

صخره های روگن (Rugen Rock)

صخره های روگن، از صخره های سفید و آهکی تشکیل شده اند که جزیره زیبای روگن بر روی این صخره ها قرار گرفته است. ارتفاع آن ها تا 118 متر می رسد. این جزیره دارای سواحل شنی بسیار زیبایی است. شما در این جزیره می توانید به موج سواری، شنا و کشتی رانی بپردازید. این جزیره دارای مکان های دیدنی زیادی است.

تالار شهر بامبرگ (Town of Bamberg)

بامبرگ یکی از شهر های جذاب و قدیمی کشور آلمان است. بامبرگ در استان باواریا واقع شده است. این شهر دارای خانه های ساده چوبی با معماری رومی می باشد که از قرن یازدهم بر جای مانده اند. یکی از بناهای باشکوه این شهر تالار قدیمی شهر بامبرگ است که  نقاشی های دیواری و ظروف چینی قدیمی در آن به چشم می خورد.

پارک ملی ساکسون سوئیس (Saxon Switzerland National Park)

پارک ملی ساکسون سوئیس برخلاف نامش در کشور آلمان واقع شده است. این پارک نزدیک شهر درسدن قرار دارد. این پارک از ضخره های مخروطی تشکیل شده است که در یک قسمت از آن پیلی سنگی قرار دارد. پارک ملی ساکسون دارای جنگل های انبوه است که شما می توانید در آن به دوچرخه سواری، پیاده روی و کوهنوردی بپردازید. سفر به آلمان از طریق ویزای تضمینی اروپا امکان پذیر است.

قلعه شورین (Schwerin Castle)

قلعه شورین در قرن چهاردهم میلادی و در یک جزیره در دریاچه شورین قرار گرفته است. این قلعه در سال های ۱۸۴۵ تا ۱۸۵۷ ساخته شده است که معمارانی همچون فردریش اوت، گوتفرید سمپر، ارنست فریدریش و گئورگ آدولف کار ساخت قلعه را در دست داشتند. این قصر امروزه به موزه تبدیل شده است.

با موسسه مهاجرتی مونتیکال به کشور زیبای آلمان سفر کنید.

02188886080

نظر دهی

02188886080
02188886080