Close
سفری خوب در شهرهای اروپایی (بخش اول)

سفری خوب در شهرهای اروپایی (بخش اول)

اگر قصد سفری رویایی دارید بهتر است شهرهای زیبای اروپا را انتخاب کنید. این شهرهایی که معرفی می کنیم بهترین شهرها برای مهاجرت به اروپا هستند. با خرید ملک در اروپا به خصوص در این چند شهری که معرفی می کنیم از زندگی خود لذت ببرید. یکی از راه های مهاجرت، ثبت شرکت در اروپا با کم ترین هزینه است که ما این راه را در سری مقالاتمان به شما آموزش می دهیم و راه را برای شما هموار و راحت می کنیم.
به طور کلی اگر جزء افرادی هستید که عاشق طبیعت سرسبز و مناظر کوهستانی هستید می ‌توانید از شهرهایی مانند اینسبروک یا برن بازدید کنید و اگر جزء افرادی هستید که عاشق هنر و معماری هستند می‌ توانند سری به فلورانس، آتن یا سویل بزنند.

پراگ

پراگ در جمهوری چک است. این شهر یکی از بهترین و زیباترین شهرهای اروپا و حتی جهان انتخاب شده است. اگر به این شهر سفر کردید حتما به محله های قدیمی پراگ سر بزنید، زیرا این محله ها بسیار خاص و جذاب هستند و حس و حال رمزآلودی با خود دارند.

پورتو

پورتو در پرتغال است. پورتو دومین شهر زیبا در پرتغال بعد از لیسبون است که متقاضیان زیادی برای تماشای این شهر می آیند و مدت طولانی مستقر می شوند. اگر به این شهر سفر کردید حتما از کتابخانه های جذاب آن نیز بازدید کنید زیرا برخی از این کتاب فروشی ها برای نوشتن مجموعه کتاب ‌های هری پاتر بوده است.

برن

برن در سوئیس واقع شده است. در سفر به این شهر حتما به کلیسای جامع بِرن و برج ساعت بروید، زیرا بسیار زیباست. این شهر از یک شهر سیاسی بهتر است و مناظر خیره کننده ی زیادی دارد. برن در اطراف رودخانه‌ی آر واقع شده است. پیاده روهای قدیمی این شهر در میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده اند.

برای مهاجرت به اروپا از طریق خرید ملک در اروپا و روش های دیگر از طریق شرکت مونتیکال اقدام کنید.

با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نظر دهی

02188886080
02188886080