Close
سفری خوب در شهرهای اروپایی (بخش دوم)

سفری خوب در شهرهای اروپایی (بخش دوم)

همانطور که در مقاله قبل بیان کردیم شهرهای اروپایی بسیار زیبا و جذاب هستند و همواره مهاجران زیادی دارند. اگر قصد مهاجرت به اروپا را دارید بهتر است با شرایط مهاجرت به اروپا آگاه شوید و اقدام به دریافت ویزای شینگن کنید، زیرا اکثر کشورها به ویزای شینگن نیاز دارند و راه های مختلفی برای این کار وجود دارد که یکی از آن ها ثبت شرکت در اروپا می باشد و این راه بسیار راحت و آسان است. در بخش های بعد به بررسی سایر شهرهای زیبا می پردازیم.

آتن

آتن در یونان واقع شده است. بازدید از ویرانه های آتن بسیار لذت بخش است و این ویرانه ها به حدودا 400 سال پیش از میلاد بر می گردد که معابد در آن زمان ها ساخته می شدند. مجسمه های الهه هنوز هم در این ویرانه ها به چشم می خورند و برای گردشگران جذاب است. از تپه های مرتفع در این شهر می توانید زیبایی های آتن را تماشا کنید و لذت ببرید.

فلورانس

فلورانس در ایتالیا یکی از جاذبه های سفر به ایتالیا می باشد که از نظر تاریخ، هنر و معماری بی نظیر می باشد. در این شهر به راحتی می ‌توانید آثار به‌ جا مانده از رنسانس را ببینید. این شهر مکان های بسیار زیبایی برای عکاسی و گردش دارد، پس این شهر را در خاطر داشته باشید

بروژ

بروژ در بلژیک واقع شده است و یکی از شهرهای خاص اروپا می باشد. این شهر در بین قرن های 12 تا 15 میلادی ساخته شده است که درختان بسیار زیبایی در امتداد آن قرار گرفته است. این شهر امروزه بافت قدیمی دارد که همین بافت قدیمی این شهر را زیبا کرده است. می توانید در یکی از کافه های این شهر بنشینید و از نمای زیبای شهر لذت ببرید.

با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

نظر دهی

02188886080
02188886080