Close
سفری خوب در شهرهای اروپایی (بخش سوم)

سفری خوب در شهرهای اروپایی (بخش سوم)

اگر به فکر اقامت در اروپا هستید حتما با شهرهای زیبای آن آشنا شوید. اخذ اقامت در اروپا کار خیلی سختی نیست و با کمی هم فکری با مجموعه ی ما این کار را انجام می دهید، یکی از راه های گرفتن اقامت، اقامت اروپا با خرید ملک می باشد که با کمی هزینه این کار را انجام می دهید. به طور معمول کشورهای اروپایی پذیرای شرکت های ایرانی هستند و شما هم از این فرصت استفاده می کنید تا به شهر مورد نظرتان مهاجرت کنید.

در ادامه مطالب قبل با ما باشید.

بوداپست

بوداپست در مجارستان واقع شده است. این شهر از جذاب ‌ترین مناظر شهری اروپایی را در خود جای داده است. حمام‌ های گرم و معروف شهر و کافه ‌ی طلایی و زیبای گربود، جزء جاذبه های این شهر به حساب می آیند. برای دیدن زیبایی های این شب بهتر است هنگام شب در امتداد پل زنجیری سچنی قدم بزنید و مناظر زیبا را ببینید و لذت ببرید.

ادینبرو

ادینبرو در اسکاتلند می باشد و این شهر جاذبه های زیادی دارد که یکی از این جاذبه ها شامل داشتن یک آتشفشان خاموش است. این شهر دارای تپه های سرسبز و بی انتها است که از بالای آن ها شهر به خوبی دیده می شود.

اینسبروک

اینسبروک در اتریش واقع شده است و این شهر با پیست ‌های اسکی زیبا در زمستان و کوهستان‌ های جذاب در تابستان احاطه شده است. این شهر مناسب گردشگران خوش ذوق است.

برگن

برگن در نروژ واقع شده و دومین شهر پرجمعیت آن می باشد. دهکده های نروژ بسیار زیبا و شیک هستند که نظر هر کسی را به خود جلب می کند. این شهر بندرهای زیبا، خانه ‌های چوبی و رنگارنگ و مناظر وسیع و شگفت‌ انگیزی دارد.

پاریس

حتما در مورد پاریس در فرانسه به اندازه ی کافی شنیده اید و زیبایی های آن را در تصاویر دیده اید. کلیسای نوتردام، کلیسای ساکره کور، برج ایفل جزء زیبایی های این شهر است.

نظر دهی

02188886080
02188886080