Close
شرایط ارسال دعوتنامه

شرایط ارسال دعوتنامه

همانطور که در مقاله سوالات رایج هنگام مصاحبه گفته شد، برای اخذ ویزای شینگن به مدارکی کامل نیار دارید. یکی از مدارکی که می تواند به شما در روند اخذ ویزا کمک نماید، ارائه دعوت نامه سفر می باشد. با ارائه این برگه فرایند اخذ ویزا برای شما راحت تر صورت می گیرد و روند پرونده  جلو می افتد.

برای اخذ ویزای شینگن یکی از راه هایی که می تواند بسیار کمک کننده باشد، دعوتنامه ای است که از طرف شخصی در کشور مقصد فرستاده شده باشد. دعوتنامه از تأثیر گذار ترین مدارک برای ارائه در هنگام مصاحبه می باشد.

دعوت نامه نوشته ای مکتوب است که از طرف شخصی حقیقی یا حقوقی فرستاده شده است، این نامه نشان می دهد که شما در کشور مقصد دارای میزبان هستید. این دعوت نامه به اثبات حضور مسافر به صورت قانونی و فقط در زمان تعیین شده کمک می کند. به این معنی که شخص قصد دارد در کشور مقصد تنها به صورت قانونی اقامت داشته باشد و پس از پایان اعتبار ویزای شینگن به کشور مبدا خود بازمی گردد. شخصی که برای شما دعوتنامه ارسال می کند باید دارای اقامت دائم کشور مقصد باشد و یا شهروند آن کشور باشد.

شرایط ارسال دعوتنامه

ارسال دعوت نامه نیازمند اجرای شرایطی است که باید رعایت گردد. برای ارسال دعوتنامه باید مهر رسمی بر روی این نامه وجود داشته باشد. شخص ارسال کننده باید دعوتنامه را امضا کند. لازم است که تاریخ نیز بر روی این نامه قید گردد. همچنین دارای تاریخ انقضا باشد.

نام شخص ارسال کننده باید بر روی دعوت نامه قید شود. اطلاعات مربوط به این شخص باید به طور کامل وجود داشته باشد. این اطلاعات باید کامل و بدون عیب و نقص باشد. اگر شخص دریافت کننده ویزای شینگن قصد اقامت در منزل شخصی خویشاوند خود را دارد و نمی خواهد در هتل اقامت داشته باشد، لازم است که آدرس منزل به صورت درست نوشته شود.

شخص ارسال کننده دعوت‌ نامه همچنین باید مالیات و همچنین کلیه عوارض خود را تصویه کرده باشد.

در صورتی که شخص ارسال کننده دعوت‌ نامه منزل خود را خریداری کرده باشد و دارای شغل ثابتی باشد، این امتیازی بسیار خوب برای دریافت کننده ویزای شینگن به حساب می آید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد ویزای شینگن به مقالات زیر رجوع کنید:

مدارک لازم برای اخذ ویزا

چگونه یک مصاحبه خوب داشته باشیم؟

دلایل رد شدن موافقت نامه اروپا

نظر دهی

02188886080
02188886080