Close
شروط دریافت جاب آفر

شروط دریافت جاب آفر

برای انجام هر کاری یک سری شروط لازم است که اگر اون شرایط را داشته باشید مجاز به انجام آن کار هستید و در غیر این صورت نمی توانید کار مورد نظرتان را انجام دهید. در مقالات قبل در مورد اقامت در اروپا و همچنین موضوعات متعددی در این حوزه همانند اقامت اروپا با خرید ملک صحبت کردیم و به شما یادآور شدیم که اخذ اقامت در اروپا کار راحتی نیست و نیاز به یک سری مطالعه دارد.
در این مقاله می خواهیم درمورد کانادا و شروط رفتن به این کشور صحبت کنیم.

شرط اول دریافت جاب آفر کانادا

شرط اول دریافت جاب آفر تسلط بر زبان انگلیسی یا فرانسوی است. سطح زبانی مناسب در کشورهای خارجی اهمیت زیادی دارد. ارائه ی مدرک زبان برای رشته های مهندسی و پزشکی ‌ضروری می باشد. هر چند که در تعدادی از مشاغل کانادا داشتن مدرک زبان مهم نیست، برای مثال در رشته های خیاطی یا آرایشگری شما نیازی به مدرک زبان ندارید. برای دریافت جاب آفر کانادا در این مشاغل نام برده تنها کافیست بتوانید به راحتی به مکالمه بپردازید و نظر کارفرما را به خود جذب کنید.

شرط دوم دریافت جاب آفر کانادا

داشتن مدرک تحصیلی و تجربه‌ ی کاری مرتبط با شغل درخواستی در به دست آوردن کار و اقامت در اروپا از اهمیت بالایی برخوردار است که همین موضوع از امتیازات شما محسوب می شود.
هر چه قدر مدرک تحصیلی شما و پیشینه کاری تان برای دریافت شغل مورد نظر بالاتر باشد، شانس بیشتری برای دریافت جاب آفر خواهید داشت. پس اگر در این موضوع امتیاز دارید اصلا نترسید و جلو بروید.

شرط سوم دریافت جاب آفر کانادا

تمکن مالی از جمله موارد مهم برای دریافت جاب آفر است که خیلی سخت نیست.
تمکن مالی برای پرداخت هزینه ‌ی حق وکالت، خرید بلیط هواپیما، داشتن سرمایه‌ ی کافی برای تامین هزینه‌ های ماه اول زندگی، اثبات تمکن مالی برای سفارت و غیره از واجبات این موضوع است.

نظر دهی

02188886080
02188886080