Close
شهرهای مهم کشور اوکراین (بخش اول)

شهرهای مهم کشور اوکراین (بخش اول)

اوکراین از جمله کشورهای اروپایی زیباست که شهرها و مناطق زیبا و دیدنی بسیار زیادی دارد. اگر قصد اخذ اقامت در اروپا را دارید. یکی از راه های اقامت در این کشور اروپایی اقامت اروپا با خرید ملک است که با ضربه روی لینک بعد مطالب بسیار مفیدی در مورد آن مطالعه خواهید کرد. اقامت در اروپا خیلی راحت نیست و برای انجام این کار به یکسری شرایط نیاز دارید که تمام شرایط مهاجرت در بخش های مختلف سایت بیان شده است.

شهر یالتا

شهر یالتا یکی از شهرهای کریمه در جنوب اوکراین است. این شهر در کنار خلیجی کوچک و کم‌ عمق رو به دریای سیاه جای دارد. مجاورت این شهر با تاکستان‌ ها و باغستان ‌های زیاد، بستر مناسبی برای گذراندن تعطیلات به وجود آورده است. جمعیت یالتا در سال 2001 برابر با ۸۰٬۵۰۰ نفر بوده است.

شهر زاپاروژیا

شهر زاپاروژیا در جنوب مرکزی کشور اوکراین و در کناره ی رود دنیپر واقع شده است. این شهر خیلی جذاب و دیدنی نیست اما برای گردشگرانی که در این شهر توقف دارند جالب است. شهر زاپاروژیا در زمان شوروی یک شهر مهندسی بود و همین موضوع باعث ایجاد تأثیر بدی بر روی محیط زیست شد.

شهر دنیپروپتروفسک

این شهر در جنوب شرقی اوکراین، در کنار رودخانه دنیپر واقع شده است. این شهر از اوایل قرن بیستم تا به امروز مرکز صنعت فولاد شناخته می شود. در این شهر دانشگاه، آکادمی و انستیتو مشغول به فعالیت هستند.

شهر خرسون

شهر خرسون در جنوب کشور اوکراین قرار دارد. جمعیت این شهر در سال ۲۰۰۷ حدودا ۳۲۹ هزار نفر بود. خرسون تا سال ۱۷۷۸ بخشی از خان ‌نشین کریمه بود. در سال ۱۷۷۸ به دستور کاترین بزرگ شهبانوی روسیه این شهر دوباره ‌سازی ‌شد و نام شهر باستانی خرسونس به این نام خوانده شد.

چنانچه قصد اقامت اروپا با خرید ملک را دارید کارشناسان مونتیکال شما را برای تسریع فرآیند یاری می کنند.

نظر دهی

02188886080
02188886080