Close
مشکلات ایرانیان در آلمان (بخش اول)

مشکلات ایرانیان در آلمان (بخش اول)

بعد از مهاجرت با مشکلات بجنگید. ما در مجموعه ی مونتیکال خیلی از عزیزانی را دیده ایم که برای مهاجرت به یک کشور اروپایی و سفر به سایر کشورها ویزای شینگن خود را دریافت کرده اند و راه های مختلفی حتی ثبت شرکت در اروپا را هم امتحان کرده اند و به هر طریقی متقاضی خروج از کشور بوده اند، اما بعد از مشاهده ی شرایط کشورهای خارجی از کارشان پشیمان شده اند. دریافت شرایط مهاجرت به اروپا راه طولانی دارد و سختی های خاص خودش را دارد، به همین دلیل است که ما مقالات زیادی در رابطه با شرایط کشورهای خارجی برای شما تهیه می کنیم تا راحت تر تصمیم نهایی خود را بگیرید و از انتخابتان پشیمان نشوید.

سفر به آلمان و دوری از خانواده و دوستان

دوری از خانواده و دوستان و آشنایان برای همه ی کسانی که مهاجرت می کنند سخت است به خصوص برای کسانی که مجرد هستند و حامیان عاطفی ندارند. بی دلیل دلتان برای کشور تنگ می شود حتی برای پفک نمکی و بستنی کیم و غیره و هوای برگشت به سرتان می زند.
میزان این حس و حال دلتنگی به روحیات و سبک زندگی فرد بستگی دارد و با تفاوت درجه ی دلتنگی این موضوع برای همه مهاجران پیش می آید. بعد از مدت کوتاهی حس پذیرش و تطابق با فرهنگ و جامعه جدید را حس می کنید.

هزینه های زندگی در آلمان

در اکثر مواقع اتباع خارجی به دلیل مشکلات مالی و دریافت حقوق بیشتر به کشور جدیدی مهاجرت می کنند تا حقوق بالاتر دریافت کنند و زندگی راحت تری داشته باشند. کشور آلمان از آن دسته کشورها است که مردمان این کشور به راحتی با درآمدی که دارند بدون هیچ اذیتی زندگی می کنند. قبل از مهاجرت شرایط مهاجرت به اروپا ، هزینه ها و درآمدتان را چک کنید تا بعد از مهاجرت به مشکل برخورد نکنید.

در ادامه مطلب همراه ما باشید.

نظر دهی

02188886080
02188886080