Close
مشکلات ایرانیان در آلمان (بخش سوم)

مشکلات ایرانیان در آلمان (بخش سوم)

در بخش های قبلی در مورد مشکلات زندگی در آلمان بحث کردیم و مشکلات عاطفی، مالی، فرهنگی و ارتباطی را بیان کردیم و در این بخش ادامه ی این موضوعات را برای شما بیان می کنیم. اگر قصد اخذ اقامت در اروپا را دارید بهتر است قبل از گرفتن اقامت در اروپا در یکی از این کشورهای اروپایی چند وقتی سفر کنید و با آداب و رسوم آن ها آشنا شوید و خودتان را محک بزنید. خیلی از ما ممکن است در کشورمان ایران شرایط مالی خوبی داشته باشیم و پولدار و مرفه به نظر بیایم، اما در خارج در ایران شرایط مالی این طور نیست. اقامت اروپا با خرید ملک یکی از راه هایی است که سرمایه داران کشورمان انجام می دهند.

طی کردن مراحل اداری

طی کردن مراحل اداری در یک کشور دیگر کار خیلی راحتی نیست و اگر زبان آلمانی به خوبی یاد نگیرید نمی توانید کارهای ابتدایی آن را انجام دهید. در این موضوع دو گروه افراد وجود دارند، یک گروه که اهل کاغذ بازی نیستند و قوانین را به خوبی نمی دانند پس به یک وکیل قوی اعتماد می کنند تا کارهای اداری آن ها را انجام دهد و دیگر نگران سند و مدارکشان نیستند، اما گروه دیگر طی کردن مراحل سخت در کشور غریب را دوست دارند و می خواهند خودشان با مشکلات رو به رو شوند که این افراد اگر به زبان آلمانی مسلط باشند کارشان راحت است.

اجاره ملک در آلمان

در شهرهایی مانند برلین، مونیخ و فرانکفورت رفت و آمد افراد زیاد است که به همین دلیل متقاضیان ملک هم در این شهر زیاد هستند. حتی اگر شما بودجه ی خوبی را برای دریافت ملک کنار گذاشته باشید، یافتن ملک پروسه ای زمان بر خواهد بود و برای راحت تر کردن کارتان بهتر است این موضوع را به یک بومی منطقه بسپارید، زیرا این افراد مناطق بنگاه ها و خانه ها را بهتر می شناسند و کار برای آن ها سریع تر پیش می رود.

نظر دهی

02188886080
02188886080