Close
معایب اخذ اقامت

معایب اخذ اقامت

هنگامی که شما می خواهید از طریق ویزای شینگن به کشور اروپایی مهاجرت کنید، یکی از اصلی ترین های مهاجرت همانطور که در قبل اشاره شد تمکن مالی می باشد.
در دست داشتن ویزای شینگن امری است بسیار جذاب زیرا شما هنگام مهاجرت به اروپا، می توانید از تمامی کشور های اروپا بدون مرز بازدید کنید و همچنین با داشتن اقامت در حوزه ویزای شینگن زندگی کنید.
اما وقتی شما از طریق تمکن مالی نسبت به دریافت اقامت اقدام می کنید با یک سری مشکلات هم رو به رو خواهید شد.
شما در کشور مقصد به هیچ عنوان اجازه کار نخواهید داشت و این ممنوعیت به این دلیل است که شما در ایران برای دریافت ویزای شینگن با ارائه ی مدارک لازم ثابت کرده اید که تا ۱ سال توانایی پرداخت هزینه زندگی خود را در اروپا خواهید داشت.

نحوه دریافت کارت شهروندی

در روش تمکن مالی برای شما کارت اقامت صادر نمی شود و تنها به شما ویزای اقامت داده خواهد شد.
شما باید هر ساله مبلغ موجود در حساب بانکی خود را برای ویزای اقامت تمدید کنید.
کسانی که کارت اقامت ندارند و فقط از ویزای اقامت بهره مند هستند نمی توانند از تمامی مزایای حقوق شهروندی برخوردار شوند.
روش تمکن مالی به کسانی پیشنهاد می شود که در کشور ایران از شرایط مالی و شغلی خوبی بهره مند هستند و می خواهند پس از دریافت ویزای شینگن و همچنین ویزای اقامت در رفت و آمد باشند.
برخی از افراد ویزای اقامتی را فقط برای دوران بازنشستگی خود دریافت می کنند، همچنین در کشور مبدا از شرایط مالی خوبی بهره مند هستند.
شایان ذکر است که شما پس از گذشت ۵ سال از ویزای اقامت، کارت اقامت دریافت خواهید کرد و شرایط برای شما همانند دیگر شهروندان اروپا خواهد شد.
جهت اطلاعات بیشتر در مورد اخذ ویزای شینگن ، ویزای اقامت، ویزای تحصیلی و کاری در اروپا همین حالا با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

نظر دهی

02188886080
02188886080