Close
مهاجرت از راه تخصص در رشته های درسی

مهاجرت از راه تخصص در رشته های درسی

بی شک در هر کشوری شرایط مختلفی برای امکان مهاجرت وجود دارد.
در خصوص اقامت در اروپا از راه تخصص، بایستی به این درک دست پیدا کنیم که هر کشور به چه تخصصی احتیاج دارد و بنا به شرایط فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی، زمینه پیشرفت در چه تخصص هایی برای آن کشور فراهم است.
یکی از طرق به دست آوردن این اطلاعات و دریافت ویزای تضمینی اروپا آشنایی با مشاغل پر درآمد در طی سال های متوالی می باشد؛ چراکه من جمله موارد مهم برای حضور در بازار کار اروپا شیوه تحصیل و تخصص اصلی افراد است.
در اینجا قصد داریم به معرفی برخی از این مشاغل بپردازیم.
مونتیکال آماده راهنمایی و کمک به شما در دریافت ویزای فوری اروپا و دیگر خدماتی از این قبیل می باشد.

مشاغل پر درآمد اروپا

خلبانی: طی تحقیقات انجام شده، شغل خلبانی، جزء پر درآمد ترین مشاغل اروپا به حساب می آید که شامل شرایط بسیار مناسبی نیز در بازنشستگی و بیمه درمانی می شود.
مدیریت بازاریابی: این تخصص نیز جزء رشته های محبوب و با درآمد بالا در اروپاست که در جایگاه دوم درآمدی پس از خلبانی قرار گرفته است.
رشته های مدیریتی: به صورت کلی پذیرش افراد با تخصص و مدرک در رشته های مدیریتی در برخی کشورها همچون سوئیس، مجارستان و لیتوانی راحت تر صورت می گیرد.
سرآشپز: جالب است بدانید از پر درآمد ترین مشاغل اروپایی می توان به سر آشپزها اشاره نمود که در کشورهایی همچون فرانسه، ایتالیا و سوئیس بسیار محبوب می باشند.

یافتن شغل در اروپا

دو کشور اتریش و آلمان هم مراکزی را تحت عنوان Volkshochschule در اختیار مردم قرار داده اند تا افراد در این مراکز بتوانند مهارت یا تخصصی را کسب کرده و با توجه به آن شغل مناسبی برای خود پیدا کنند و به کسب درآمد بپردازند.

نظر دهی

02188886080
02188886080