Close
مهاجرت از طریق آرایشگری

مهاجرت از طریق آرایشگری

کانادا، استرالیا و ترکیه از جمله کشورهایی هستند که می توان از طریق حرفه آرایشگری به آن ها مهاجرت کرده و اقامت آن ها را بدست آورد.
مهاجرت از طریق تخصص آرایشگری در واقع اخذ اقامت کاری بحساب می آید.
این نوع مهاجرت به کشورهای مذکور از طریق سیستم امتیاز بندی صورت می گیرد و فاکتورهای اصلی آن عواملی مانند سن، مدرک تحصیلی، مدرک زبان، سابقه ی کاری و … می باشد.

برای اطلاع از روش ها و اطلاعات اقامت در سایر کشورها و قاره ها از جمله اقامت در اروپا با مونتیکال همراه باشید.

اقامت در اروپا

مهاجرت از طریق آرایشگری به استرالیا :

آرایشگری از شغل های مورد نیاز کشور استرالیا است . افرادی که می خواهند از طریق حرفه ی آرایشگری به کشوری چون استرالیا مهاجرت کنند و اقامت داشته باشند، می بایست در جدول امتیازبندی این کشور حداقل 60 امتیاز بدست آورند. حداکثر امتیاز قابل کسب در این جدول 100 می باشد. بعد از مدتی اقامت استرالیا از طریق حرفه ی آرایشگری می توان برای اقامت دائم نیز اقدام کرد.

مدارک ارائه شده برای جدول امتیازبندی می بایست کاملا معتبر و قانونی باشد و شامل مواردی از قبیل بیمه، فیش حقوقی و یا حساب بانکی باشد. این مدارک در استرالیا بررسی و ارزیابی می گردد. در صورتی که مدارک مورد قبول وارد شود در مرحله بعد از شما فیلم یا نمونه کارهایی درخواست می شود که در آن باید به کوتاهی مو و سایر آزمون های آرایشگری گفته شده بپردازید. قابل ذکر است که در فیلم توضیحات می بایست به زبان انگلیسی گفته شود. بنابراین دانستن زبان انگلیسی و داشتن مدرکهای معتبر این زبان از شروط اصلی این شغل و بسیاری دیگر از شغل های مورد پذیرش استرالیا می باشد.
در آزمون پذیرشی که احتمالا بصورت ویدیو کنفرانس برگزار می گردد سوالات به زبان انگلیسی پرسیده خواهد شد و شما می بایست به این زبان مسلط باشید و نیز نام ابزارهای کاری خود را به انگلیسی بلد باشید.

اخذ اقامت در اروپا با بهترین و مناسب ترین روش / مشاوره رایگان با شرکت مهاجرتی مونتیکال :

88886080 همین حالا تماس بگیرید.

مهاجرت از طریق آرایشگری به کانادا:

شغل آرایشگری در کانادا یک شغل پرطرفدار به حساب می آید و که بازار کار خوبی هم دارد. در این کشور هم از سیستم امتیازبندی بر اساس مدرک تحصیلی، سابقه کاری و سن و … استفاده می شود.
برای کار در پایتخت کانادا یعنی انتاریو بعنوان یک آرایشگر حتما باید گواهی C of Q داشته باشید. برای دریافت این گواهی می بایست دوره های مربوطه را بگذرانید و در آزمون آن قبول شوید.
برخی از استان های کانادا فرصت هایی در اختیار مهاجران قرار می دهند تا از این طریق مهاجران بتوانند برای مدتی کارآموز باشند و یا به شغل آرایشگری بپردازند. برای اینکه بتوانید در کانادا به این شغل مشغول شوید نیازی به مجوز کار ندارید، اما با داشتن مجوز کار می توانید راحت تر توانایی های خود را به مشتریان و کارفرمایان ثابت کنید.

ویزای شینگن / پر متقاضی ترین ویزا و از بهترین ها
 تماس با مشاوران و کارشناسان مونتیکال: 88886080

مهاجرت از طریق آرایشگری به ترکیه :

ترکیه نیز از دیگر کشورهایی است که از شغل آرایشگری استقبال خوبی می کنند. برای مهاجرت به ترکیه از این طریق می بایست دعوت نامه و یا قرارداد معتبری از سوی یک کارفرما یا یک شرکت داشته باشید. با داشتن این قرار داد می توان برای ویزای کاری ترکیه اقدام نمود. البته شما می توانید به مدت 3 ماه بدون داشتن ویزا به ترکیه سفر کنید و به دنبال شغل آرایشگری باشید. در ترکیه مهارت داشتن بسیار مهم تر از داشتن مدرک است، هر چند داشتن مدرک معتبر مراحل کار را برای شما آسانتر می کند. ضمنا برای دریافت اقامت دائم، باید 8 سال در این کشور کار یا زندگی کنید.

نظر دهی

02188886080
02188886080