Close
مهاجرت از طریق پناهندگی

مهاجرت از طریق پناهندگی

به فکر مهاجرت به اروپا هستید؟ آیا راه های مختلف مهاجرت را بررسی کرده اید؟ خرید ملک در اروپا یا گرفتن پناهندگی در اروپا و ثبت شرکت در اروپا را بررسی کرده اید؟
ما در این بخش در مورد مهاجرت از طریق پناهندگی صحبت می کنیم.
معنای مهاجرت از طریق پناهندگی را می دانید؟ با سختی ها و مشکلات آن آشنا هستید؟
بنابر بر قانون حمایت از پناهندگان کسی که به خاطر عقیده، دین و عضویت در یک گروه خاص در کشور خود مورد مجازات و آزار قرار می گیرد، پناهنده می شود و به کشورهای مختلف سفر می کند تا بتواند بعد از چند سال و تایید دولت آن کشور عضو مردم محسوب شود.

کشورهای پناهنده پذیر

کشورهایی که این قانون پذیرش پناهنده را پذیرفته اند باید از آن حمایت کنند و نمی توانند مخالفتی بابت تعهدشان داشته باشند.
اکثر کشورهای اروپایی به قوانین بین المللی پناهندگی پایبند هستند و اگر متقاضی شرایط لازم را داشته باشد به او کمک می کنند.
برخی از این کشورها شامل کشور پرتغال، آرژانتین، کانادا، گینه استوایی، ایران، مکزیک، جمهوری کره، افغانستان، کلمبیا، فرانسه، ژاپن، آذربایجان، چین، فنلاند و غیره می باشند.

پناهنده کیست؟

از نظر شما پناهنده واقعی کیست؟ این روزها معنای واقعی پناهندگی تغییر پیدا کرده است و خیلی از جوانان با عنوان پناهندگی از کشورشان به طور غیر قانونی فرار می کنند. برای مثال پناهنده کسی است که در یک انجمن سیاسی دست به انجام کارهای سیاسی می زند یا در انجمنی حضور دارد که در مقابل حکومت و دولت ایستاده اند.
دولت مقصد می بایست برای پناهندگان خود مکانی را در نظر بگیرند که اون در آن اسکان پیدا کند.
پیشنهاد ما به شمایی که پناهندگی را انتخاب کرده اید این است که به جای روش پناهندگی می توانید جاب آفر دریافت کنید و در کشور مورد نظر مشغول به کار شوید و نیاز به پرداخت هزینه های آنچنانی نیست. برای مهاجرت به اروپا با موسسه ققنوس تماس بگیرید.

نظر دهی

02188886080
02188886080