Close
مهاجرت برای مسلمانان (قسمت دوم)

مهاجرت برای مسلمانان (قسمت دوم)

در بخش قبلی چند کشور را نام بردیم که به دلیل تنوع فرهنگی و مذهبی بالا، مکان مناسبی برای اخذ اقامت در اروپا برای مسلمانان بودند.
در این بخش نیز با چند گزینه دیگر آشنا خواهیم شد.

انگلستان، قدرت اول اقتصاد اروپا

انگلستان از جمله بهترین گزینه ها برای ادامه زندگی مسلمانان می باشد.
تجربیات مهاجرین مسلمان در این کشور حاکی از آن است که قوانین فرهنگی و سیاسی انگلستان برای مسلمانان می تواند ایده آل باشد.
همچنین انگلیس پا به پای آلمان دارای قدرتمندترین توان سیاسی و اقتصادی اروپا است و همین موضوع نیز سبب شده است تا اقامت کاری در اروپا یکی از محبوب ترین شیوه های مهاجرت برای همگان محسوب گردد.
همچنین گفتن این مطلب خالی از لطف نیست که این کشور خدمات رفاهی و بیمارستانی بسیار مناسبی را به مهاجرین و مردم خود ارائه می دهد.

سوئیس، شهر ساعت

سوئیس که با عنوان کشور ساعت مشهور شده است یک کشور کوچک ولی ثروتمند در قلب اروپا می باشد.
این کشور تماما تلاش داشته تا با محوریت قرار دادن توسعه اقتصادی، حتی الامکان از حواشی دور باشد و به همین علت نیز در سوئیس شرایطی متناسب جهت ادامه زندگی افراد با تنوع فرهنگی و قومیتی وجود دارد.
از سویی دیگر پیشرفت اقتصادی این کشور موقعیت های کاری فراوانی را در اختیار مهاجرین قرار می دهد که برای مسلمانان و غیرمسمانان ایده آل است.

اتریش، ثروتمندترین کشور اروپا

اتریش در حقیقت ثروتمندترین کشور در اروپا محسوب می شود.
کم جمعیت بودن، خط مشی اقتصادی پیشرفته و در دسترس داشتن منابع ارزشمند سبب شده تا درآمد سالانه این کشور بسیار زیاد باشد.
این کشور کم حاشیه همچنین امکان اخذ اقامت اروپا با خرید ملک را فراهم آورده است که برای افرادی با تمکن مالی مناسب می باشد. برای دریافت مشاوره به منظوره اخذ اقامت در اروپا با متخصصین مونتیکال همراه باشید.

نظر دهی

02188886080
02188886080