Close
مهاجرت به فرانسه یا آلمان

برخی از مزایای زندگی در اتحادیه اروپا

یکی از این مزایا قرار گرفتن در معرض بسیاری از فرهنگ های جدید، معماری باستانی و زبان های جدید است . بیست کشور عضو اتحادیه اروپا عبارتند از: اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکسنبورگ، مالت، هلند، لهستان، پرتغال، رومانی، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد و شاید تا سال 2018 بریتانیا !

در اروپا محدوده عظیمی از سیستم های آب و هوایی وجود دارد، بنابراین اگر شما در فنلاند کار می کنید و سرما بیش از حد زیاد است، به آسانی می توانید به هواپیما وارد و به کشور گرم تری سفر کنید .

برخی از کشورها بسیار ارزانتر از کشور های دیگر است . این می تواند بسیار مفید باشد اگر شما یک هنرمند یا نویسنده یا کسی هستید که نیاز به دادن اجاره های کم هستید ، اسپانیا، پرتغال و یونان می تواند مقصد خوبی باشد.

بین اروپا و آمریکا تفاوت فرهنگی وجود دارد. رویای آمریکایی ها از خودکفایی است و اگر به سختی کار کنید، ممکن است بتوانید یک خانه خریداری کنید و به خوبی زندگی کنید. رویای اروپایی ها کیفیت عالی زندگی برای همه مردم است و اگر شما به اندازه کافی درآمد کسب نکنید، دولت به شما کمک می کند تا این کار را انجام دهید. بعضی از کشورها مانند آلمان، هلند و غیره، تحصیلات دانشگاهی رایگان را ارائه می دهند، در حالیکه همه آنها دارای تجهیزات پزشکی مناسب هستند.

زندگی در یک کشور که زبان انگلیسی آن زبان مادری نیست، به شما امکان یادگیری زبان جدید را می دهد و زبان دیگری را یاد می گیرید. اکثر اروپایی ها بجز زبان انگلیسی  به دو یا سه زبان صحبت می کنند.

مهاجرت به فرانسه یا آلمان

فرانسه بیشترین تلاش را در اروپا دارد و این امر ساده ترین راه برای مهاجرت به شمار می رود، اما به دلیل هجوم شمار زیادی از کارگران غیر متخصص از جهان سوم، مهاجرت به فرانسه را سخت تر کرده است. در حالی که فرانسه در ابتدا برای این کارگران غیر کارآفرین همدردی می کرد، اما کارگران غیر متخصص زیادی بر اقتصاد و استانداردهای زندگی فرانسوی تاثیر گذاشته بودند. اگر شما غیر متخصص هستید و مایل به زندگی در فرانسه هستید، بهتر است یک کشور ساده تر برای مهاجرت اولیه پیدا کنید و زمانی که در آنجا مستقر هستید و مهارت های جدیدی را آموختید به فرانسه برگردید.

کسانی که در فناوری اطلاعات واجد شرایط هستند، خانه ای آماده در آلمان پیدا خواهند کرد، زیرا آلمان دچار کمبود حرفه ای IT است . هر کسی که دارای تخصص IT باشد، می تواند برای پذیرش مهاجرت در آلمان به آسانی پذیرفته شود. آلمان سومین اقتصاد جهان و یک کشور مستقل در جهان است.

1 دیدگاه

  • احمد آگوست 20, 2019 5:27 ق.ظ

    با سلام و عرض خسته نباشید

    من یک برنامه نویسی هستم و در شرکت معتبر هایی مثل ایرانسل و همراه اول در حوضه برنامه نویسی کار کردم ایا واجد شرایط هستم؟?

نظر دهی

02188886080
02188886080