Close
مهاجرت یا مسافرت

مهاجرت یا مسافرت

مهاجرت تصمیم بسیار مهمی است و پیشنهاد ما به شما این است که اگر می خواهید مهاجرت کنید به چند نکته و واقعیت های مهاجرت توجه کنید.
1- قبل از آنکه اقدامات اساسی برای مهاجرت مانند رها کردن کار، فروش منزل، فروش اسباب و غیره انجام دهید حتما یک بار و یا در صورت نیاز چند بار خودتان شخصا و یا همراه خانواده به کشوری که مورد نظرتان است سفر کرده و اوضاع و احوال و شرایط آن کشور را از نزدیک مشاهده کنید که آیا مناسب شما است و می توانید خود را با آن وفق دهید یا خیر؟

2- نکته ی دوم این است که در صورت مناسب بودن شرایط یا عالی بودن موقعیت شما در کشور های خارجی بهتر است اقامتگاه خود را از دست ندهید و یک محل کوچکی برای خودتان در نظر بگیرید.

3- یکی از کارهایی که بسیار مهم است این می باشد که شماره ی یک یا چند نفر از کسانی که در کشور مورد نظر هستند را داشته باشید و در صورت نساز با آن ها در ارتباط باشید تا با مردمان آن کشور بیشتر آشنا شوید. اگر نیاز به کمک و دریافت اطلاعات بیشتر در مورد ویزای شینگن و غیره دارید مطالب موجود در سایت بسیار مناسب و کامل می باشند.

کجا بریم؟

اگر به دنبال یک مکان خوب برای مهاجرت هستید بهتر است به کشورهای پر مهاجر سفر کنید برای مثال مهاجرت به اسپانیا، مهاجرت به یونان، مهاجرت به لهستان، مهاجرت به فنلاند، مهاجرت به نیوزیلند، مهاجرت به دانمارک و غیره از کشورهای پرطرفدار هستند. برای رفتن به برخی از این کشورها به ویزای شینگن نیاز است.

در صورت نیاز به یکسری اطلاعات و خصوصیات سفر و روش دریافت ویزای شینگن با مجموعه ی ما یعنی مونتیکال در ارتباط باشید.
شماره تماس: 88886080
آدرس: خ ولیعصر نرسیده به میدان ونک خیابان ۱۶ گاندی پلاک ۱۴ واحد ۱۶

نظر دهی

02188886080
02188886080