Close
مهاجرپذیرترین کشورهای اروپایی (بخش اول)

مهاجرپذیرترین کشورهای اروپایی (بخش اول)

برای کسی که قصد مهاجرت به اروپا را دارد مهاجرپذیرترین کشورهای اروپایی کشورهایی هستند که درصد حضور مهاجران در آن ها زیاد باشد که این کشورها از سمت سازمان های مخصوصی آمارگیری می شوند تا افرادی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند به خواسته هایشان برسند. راه های زیادی برای مهاجرت به اروپا وجود دارد که مشاوران شرکت مهاجرتی مونتیکال می توانند شما را در این راستا راهنمایی کنند. برای مثال خرید ملک در اروپا و همچنین ثبت شرکت در اروپا از جمله راه های این کار هستند که در مقالات مختلف به طور کامل در مورد آن ها صحبت کرده ایم و در این بخش بیشتر به بررسی کشورهای مهاجرپذیر می پردازیم با ما در ادامه ی مقالات همراه باشید.

تبعیض در کشورهای خارجی

تبعیض در کشورهای خارجی زیاد دیده می شود که این موضوع آزار دهنده برخی مواقع باعث فرار افراد از کشورهای خارجی می شود. اما اگر شما به کشوری که مهاجرپذیر است سفر کنید، می توانید امید داشته باشید که شما زندگی راحت تر و به دور از تبعیض را تجربه خواهید کرد و برای شما ارتباط برقرار کردن نیز راحت تر می شود و مشکل و سختی نخواهید داشت. برای این که مردمان کشورهای مختلف آمار مهاجرپذیرترین کشورها را داشته باشند و به راحتی مهاجرت کنند مراکز و موسسات دنیا این تصمیم را گرفتند که آمار جهانی اعلام کنند و به مردم دنیا کشوهای مختلف را اعلام نمایند.

آمار جهانی مهاجرپذیرترین کشورها

درصد آماری که در بخش بعد بیان می کنیم بر اساس میلیون نفر است.
آمریکا: 48.2 درصد _ روسیه: 11.6 درصد _ عربستان: 10.8 درصد _ آلمان: 10.2 درصد _ بریتانیا: 8.4 درصد _ امارات: 8 درصد _ فرانسه: 7.9 درصد _ کانادا: 7.6 درصد _ استرالیا: 6.7 درصد _ اسپانیا: 5.9 درصد _ ایتالیا: 5.8 درصد _ اوکراین: 4.9 درصد _ ترکیه: 4.1 درصد

نظر دهی

02188886080
02188886080