Close
مهاجرپذیرترین کشورهای اروپایی (بخش دوم)

مهاجرپذیرترین کشورهای اروپایی (بخش دوم)

همانطور که در بخش قبل بیان کردیم و اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دادیم در این بخش اطلاعات تکمیلی بیشتری ارائه می دهیم. اگر کسی قصد اخذ اقامت در اروپا را داشته باشد برای راحت زندگی کردن و اقامت در اروپا حتما می بایست لیست کامل کشورهای مهاجرپذیر را به دست بیاورد و اطلاعات کامل داشته باشد. برای اقامت در اروپا راه های مختلفی وجود دارد که یکی از راحت ترین آن ها اقامت اروپا با خرید ملک می باشد و تنها به سرمایه و مهارت نیاز است.
همانطور که در آمار مقاله ی قبل مطالعه کردید آلمان و روسیه بالاترین تعداد مهاجران را در سال گذشته در خود جای داده اند حال در بخش بعدی بررسی می کنیم که این کشورها که مهاجرپذیر هستند افراد مهاجر را از چه کشورهایی دریافت می کنند و کدام کشورها مهاجر فرستنده هستند.

مهاجر فرست ترین کشورها

حال در این بخش بهتر است کشورهایی که مهاجران را می فرستند را معرفی کنیم تا با این کشورها آشنا شوید کشورهای روسیه، اوکراین، بریتانیا، لهستان و آلمان جزء مهاجر فرستنده های جهان هستند و این کشورها به راحتی مهاجران را از کشورشان خارج می کنند و هیچ محدودیت های سخت گیرانه ای ندارند. در بخش بعدی کشورهای مهاجرفرست را بیان می کنیم.

آمار کشورهای مهاجر فرستنده

بالاترین درصد حضور مهاجرین خارجی در قاره اروپا به شرح زیر است.
روسیه: 8.1 درصد _ آلمان: 12.5 درصد _ بریتانیا: 12.9 درصد _ فرانسه: 12.3 درصد _ اسپانیا: 12.8 درصد _ ایتالیا: 9.8 درصد _ اوکراین: 11 درصد _ ترکیه: 5.3 درصد

به طور کلی باید گفت که اروپای مرکزی و جنوبی بهترین مردمان را برای مهاجرت دارند، زیرا اگر شما به این کشور سفر کنید می بایست زندگی راحتی داشته باشید و با مردمان خوبی رو به رو شوید پس اگر به دنبال اقامت در اروپا هستید و قصد زندگی در کشورهای خارجی را دارید این کشورها مناسب هستند.

نظر دهی

02188886080
02188886080