Close
وکیل معتمد برای مهاجرت (بخش دوم)

وکیل معتمد برای مهاجرت (بخش دوم)

در ادامه مطلب قبل ، باید بیان نمود که اخذ اقامت در اروپا سختی های خاصی دارد، ولی وکلا راه های زیادی برای مهاجرت و نیز اقامت در اروپا می شناسند و به مردم معرفی می کنند مثلا یکی از این راه ها اقامت اروپا با خرید ملک می باشد.

مهاجرت قابل پیش بینی نیست

مهاجرت قابل پیش بینی نیست! بله این موضوع کاملا درست است مهاجرت اصلا قابل پیش بینی نیست و شما نمی توانید از قبل بگویید که موفق می شوید یا خیر؟ به همین دلیل است که این جمله را برای مهاجرت بیان می کنیم و به آن اعتماد داریم که قابل پیش بینی نمی باشد. مثل پزشکی که از ابتدای عمل نمی تواند انتهای کار را پیش بینی کند و بگوید موفقیت آمیز است، زیرا ممکن است بیمار در حین عمل بمیرد، بحث حقوق مهاجرت همانند پزشکی، متعهد به نتیجه نیست بلکه تعهد به وسیله دارد.
برای مثال باید گفت که شما حتی در مراجعه به دادگاه به همراه بهترین وکیل و با ارائه ی بهترین دفاعیه نیز نمی توانید نتیجه نهایی رای دادگاه را برای موکل خود تضمین کنید، چرا که در نهایت قاضی رای نهایی را با نظر خودش صادر خواهد کرد و هیچ فرمول مشخصی برای محاسبه رأی معرفی نشده است.
اما یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید تا کمی به موفقیت نزدیک شوید این است که برای انتخاب وکیل کمی تامل کنید و بهترین وکیل ها را انتخاب کنید.

چگونه از راه درست مهاجرت کنیم

سعس کنید از راه درست اقدام به مهاجرت و اخذ اقامت در اروپا کنید، زیرا اگر کارتان اشتباه باشد این احتمال وجود دارد که درخواست اقامت شما رد یا ریجکت شود و هزینه های شما از بین برود.
معمولا وکیل ها راه یا راه هایی جایگزین به فرد پیشنهاد می کنند و توافق می شود که در صورت شکست مسیر اول، بدون پرداخت هزینه دیگر یا در مواردی با پرداخت هزینه ای اندک، راه جایگزین برای فرد تعیین شود.

نظر دهی

02188886080
02188886080