Close
چطور ویزا بگیریم؟

چطور ویزا بگیریم؟

خیلی از مردم روش دریافت ویزای شینگن را نمی دانند و این آگاهی را ندارند که چطور باید ویزای شینگن دریافت کرد. برای یادگیری و یا بررسی مراحل درخواست ویزای شینگن با ما و این مقاله همراه باشید.

مراحل درخواست ویزای شینگن

مراحل درخواست ویزای شینگن به شرح زیر است:
1- بررسی مدارک متقاضی توسط کارشناسان بخش ویزا با هدف تایید واجد شرایط بودن
2- پر کردن فرم‌ های مربوطه
3- عقد قرارداد با هلدینگ
4- درخواست وقت سفارت توسط کارشناسان اجرایی
5- بررسی مجدد مدارک پس از ترجمه و بر طرف کردن نواقص احتمالی
6- ارسال مدارک متقاضی به سفارت توسط کارشناسان اجرایی
7- انجام انگشت نگاری توسط متقاضی

چه کشورهای عضو شینگن می باشند؟

شاید خیلی از افراد فکر کنند که همه کشورهای اروپایی عضو معاهده ی شینگن هستند اما واقعیت این است که در حال حاضر 26 کشور اروپایی فقط عضو این معاهده می باشند. این کشورهای عضو معاهده در بخش بعدی بیان شده است که شامل کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، لیختن اشتاین می باشند. لازم است بدانید که کشورهایی همچون انگلستان، رومانی، بلغارستان، کرواسی، قبرس و ایرلند عضو این معاهده نیستند.

پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه ی ما به شما عزیزانی که قصد سفر به کشورهای عضو شینگن را دارید و می خواهید ویزای شینگن دریافت کنید این است که اولین و مهم ترین گام را استوار قرار دهید. شما در اولین قدم می بایست با یک مجموعه ی معتبر همراه شوید. شرکت مونتیکال در کشور اسلواکی ثبت رسیده است و در زمینه سرمایه گذاری در ساخت مجتمع های مسکونی و تفریحی فعالیت دارد. برای ارتباط با ما و ملاقات با مسئولین با شماره های زیر در تماس باشید.
شماره تلفن ایران : 88886080
آدرس: خ ولیعصر نرسیده به میدان ونک خیابان ۱۶ گاندی پلاک ۱۴ واحد ۱۶

نظر دهی

02188886080
02188886080