Close
چگونه اقدام به مهاجرت نماییم؟

چگونه اقدام به مهاجرت نماییم؟

مهاجرت به اروپا در سال های اخیر مورد توجه بسیاری از متقاضیان قرار گرفته است. برای درخواست مهاجرت نیاز به کسب اطلاعات از شرایط و انواع آن دارید، کارشناسان و وکلای خبره مونتیکال با سال ها سابقه درخشان، افرادی را که خواستار مهاجرت و اقامت در اروپا با کمترین هزینه هستند را راهنمایی می کنند.

انواع مهاجرت به اروپا و شرایط لازم برای آن ها:

مهاجرت به اروپا از طرق گوناگونی همانند مهاجرت از طریق کار، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد، تحصیل، پناهندگی، مهاجرت برای افراد موفق صورت می گیرد.
در زیر به تشریح برخی از موارد می پردازیم.

مهاجرت از طریق کار:

اگر به دنبال اقامت از طریق کار می گردید دو را پیش رو دارید. یکی اینکه از طرف کارفرمایان داخل کشورهای اروپایی دعوت نامه دریافت نمایید.
و روش دیگر دریافت ویزای کاری با عناوین ویزای جاب سیکر یا جستجوی کار می باشد که تنها برای برخی از کشورهای اروپایی مانند آلمان و اتریش می توانید از جاب سیکر استفاده نمایید.
این کشورها به افراد این فرصت را می دهند که 6 ماه به جستجوی کار بپردازند و در کنار داشتن شرایط دیگری همانند زبان، تحصیلات و … اقدام به پذیرش آن ها می کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری:

در برخی از کشورهای اروپایی همانند اسپانیا، قبرس جنوبی، پرتغال و یونان می توان با خرید ملک اقامت دائم دریافت نمود.
یکی دیگر از اقدامات، ثبت شرکت در اروپا است به گونه ای که برای کشور مقصد نوعی فعالیت تجاری سودآور ایجاد شود.
بهترین روش مهاجرت از طریق اقامت کار شرکت است که فرد از طریق استخدام در شرکت ثبت شده می تواند اقامت خود را دریافت نماید.
یکی دیگر از بهترین روش ها خود حمایتی است که نیازی به سرمایه گذاری در کشور مقصد نیست و تنها با اثبات تمکن مالی در کشور مبدا می توان اقامت خود را دریافت نمود.
کشورهای اتریش، اسپانیا، فرانسه و سوئیس از این روش حمایت می کنند.

مهاجرت از طریق تولد:

مهاجرت از طریق تولد، از قانون خون و خاک تبعیت می کند. برخی کشورها مانند کانادا و آمریکا از قانون خاک پیروی می کنند که هر فردی که در خاک این کشورها متولد شود، می تواند پاسپورت آن کشور را دریافت نماید. کشورهای اروپایی تابع قانون خون هستند یعنی یکی از والدین باید تابعیت یا اقامت دائم آن کشور را داشته باشد.
برای اطلاع از روش های دیگر و شرایط مهاجرت به اروپا ، وکلا و مشاوران با تجربه مونتیکال آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

نظر دهی

02188886080
02188886080