Close
چگونه یک مصاحبه خوب داشته باشیم؟

چگونه یک مصاحبه خوب داشته باشیم؟

یکی از مراحل در اخذ ویزای شینگن مصاحبه ای است که توسط سفارت صورت می پذیرد. انجام این کار برای ثابت کردن ورود قانونی افراد به منطقه شینگن می باشد. برای انجام این مصاحبه باید از قبل آماده باشید. زیرا در صورتی که مصاحبه شما مورد قبول واقع نشود، ریجکت خواهید شد و برای رفع ریجکت به حداقل ۳ ماه زمان نیاز است.

مصاحبه یکی از مراحل بسیار مهم در اخذ ویزای شینگن است. بهتر از قبل از این کار اسناد و مدارک خود را بررسی نموده و کلیه اطلاعات خود را حفظ باشید.

در درجه اول بهتر است با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشید. لازم نیست که زبان انگلیسی آشنایی کامل داشته باشید، بلکه بهتر است مکالمات را در حد معمولی بتوانید پاسخگو باشید. ممکن است شما بخواهید به کشوری سفر کنید که زبان انگلیسی در آنجا رواج نداشته باشد، اما مامور سفارت با زبان انگلیسی با شما صحبت نماید.

یکی از کار هایی که باید برای مامور سفارت به اثبات برسانید این است که پس از گذشت زمان مقرر به کشور خود بازمی گردید. اثبات این موضوع نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. برای این کار مدارک معتبر مربوط به بازگشت خود به کشور مبدا را تهیه و ارائه نمایید. ارائه مدارک مربوط به دارایی شما در کشورتان می توانند بسیار کمک کننده است.

در حین مصاحبه باید به همه سوال ها به درستی پاسخ دهید. این سوال ها می تواند مربوط به جزئیات سفر شما باشد. بنابراین به تمامی برنامه های خود تسلط کافی داشته باشید.

در هنگام انجام مصاحبه بهتر است از از دروغ گفتن پرهیز کنید و به همه سوال ها به درستی پاسخ دهید. آرامش خود را حفظ کنید و دچار سردگمی نشوید.

در صورتی که به تمامی سوال ها به درستی پاسخ داده شود، مصاحبه شما مورد قبول واقع می شود و پس از آن می توانید اقدامات بعدی مربوط به ویزای شینگن خود را انجام دهید.

نظر دهی

02188886080
02188886080