Close
کجا بریم؟

کجا بریم؟

برای مهاجرت به هر نقطه و هر مکان نیاز به ویزا و مدارک دارید. برای زندگی در خارج از کشور و یا برای تحصیل و سفرهای توریستی، اگر هدفتان کشورهای زیر مجموعه ی شینگن باشد باید ویزای شینگن بگیرید در غیر این صورت ویزای مربوط به کارتان کافی می باشد.
برای مهاجرت نکاتی زیادی لازم است برای مثال اسلواکی ارزان ترین کشور برای مهاجرت است.
10 کشور مناسب برای مهاجرت آرژانتین، برزیل، امارات متحده عربی، سوئد، ایتالیا، نروژ، استرالیا، نیوزیلند، بلژیک، کانادا می باشد که برای برخی از آن ها به ویزای شینگن هم نیاز نیست. البته برای مهاجرت به هر کشوری باید عواملی نظیر شرایط اقتصادی، نرخ بیکاری کشور، نظام آموزشی، نرخ مالیات، تورم و… را بررسی نمایید.

شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت یا سفر

برای هر سفر یا مهاجرتی یکسری مدارک یکسری شرایط لازم است تا شما بتوانید به خواسته ی خود برسید. مدارک و شرایط مورد نیاز به شرح زیر است.

شرایط لازم
1- میزان تحصیلات
2- حداقل و یا حداکثر سن
3- آشنایی با زبان
4- حداقل سرمایه لازم
5- مدت زمان حضور اجباری در کشور مقصد
6- سابقه کاری

مدارک لازم
1- مدارک شناسایی معتبر
2- مدارک تحصیلی
3- مدرک زبان
4- تأییدیه‌های بانکی
5- مدارک شغلی و سابقه کاری معتبر
6- مدارک مربوط به وضعیت سلامت

مهاجرت

هر فردی که تصمیم به مهاجرت دارد باید چند دلیل قانع کننده برای خودش داشته باشد. ابتدای امر از خودتان سوال کنید، برای مثال علت اصلی مهاجرت من چیست؟
وضعیت اقتصادی کشور خودم و کشور مورد نظرم چطور است؟ هزینه زندگی را دارم؟ آداب و رسوم و فرهنگ مردم چطور است؟ وضعیت بهداشت و درمان کشور چطور است؟ و غیره
زمانی که شما وارد یک کشور می شوید به عنوان یک بیگانه شناخته می شوید، حتما در مورد ارتباط مردم آن کشور با بیگانگان اطلاعات کامل کسب کنید.

نظر دهی

02188886080
02188886080