Close
کدام کشور برای سرمایه گذاری بهتر است؟

کدام کشور برای سرمایه گذاری بهتر است؟

یکی از مهم ترین دلایل تاثیرگذار در انتخاب یک کشور جهت سرمایه گذاری، اهدای اقامت از طریق سرمایه گذاری است که در صورت عدم توجه به آن، در ادامه راه می تواند مشکل ساز باشد.
درواقع بایستی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای شما تضمینی باشد و یا اینکه اگر قصد مهاجرت ندارید، مقصود شما را برآوده کند.
سرمایه گذاری اگر سودآور باشد، در ادامه موجب اعطای اقامت و تابعیت می شود که این می تواند یک شانس بزرگ برای دریافت ویزای شینگن باشد.
شاید تفکر در این موضوع بیان شده بخش مهمی از این سوال که کدام کشور برای سرمایه گذاری بهتر است را پاسخ دهد.
با یک نگاه کلی می توان فهمید که کشورهایی برای سرمایه گذاری مناسب تر اند که قصد حمایت از سرمایه گذار خارجی را داشته باشند و اجازه دهند که افراد در برابر سرمایه گذاری در آن کشور از مزایای اقامتی و پاسپورت آن کشور بهره ببرند.
مثلا شاید شما هم بدانید که کشور امارات یکی از معتبرترین گذرنامه های جهان را دارد اما به موجب سرمایه گذاری به شما امکان تابعیت را نمی دهد.
در واقع فرد سرمایه گذار باید مطمئن باشد که مثلا با ثبت شرکت در اروپا ، اقامت کشور مورد نظر خود را خواهد گرفت؛ در غیر این صورت برای رفت و آمدهای کاری آن ممکن است مشکلاتی ایجاد شود و مدیریت شرکت یا سرمایه دچار بحران شود.
متاسفانه این چند ساله اخیر دید خوبی نسب به افرادی که سرمایه گذاری خارجی را پیشنهاد می دهند وجود نداشته و این مسئله از عدم آگاهی درست و عدم علم به شرایط سرمایه گذاری خارجی نشات می گیرد.
در حالی که سرمایه گذاری خارجی را می توان یکی از راه ها و شیوه های بنیادی رونق اقتصاد و بازگشت سرمایه با سود بالا در درون کشور دانست.

نظر دهی

02188886080
02188886080