Close
کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلونا

کلیسای ساگرادا فامیلیا در بارسلونا

کلیسای ساگرادا فامیلیا به معنی خانواده مقدس یکی از شگفت انگیزترین و منحصر به فرد ترین کلیساهای جهان است که در بارسلونای اسپانیا واقع می باشد و بازدید از آن به شدت توصیه می شود.
قامت برافراشته کلیسای ساگرادا فامیلیا، اوج عظمت آن را به رخ بیننده می کشد.
این کلیسا پس از ۱۳۰ سال هنوز هم مراحل بازسازی خود را طی می کند و هنگامی که ساخت آن به اتمام برسد، بلندترین برج موجود در آن حدود یک و نیم برابر از رکورد برج فعلی بلندتر است.
با وجود نیمه تمام بودن این سازه سالیانه حدود ۲/۸ میلیون نفر گردشگر و بازدیدکننده به خود جذب می کند و در رده پر بازدیدترین یادمان تاریخی اسپانیا قرار گرفته است.
علاوه بر آثار تاریخی فراوان، اسپانیا یکی از بهترین کشورها برای ثبت شرکت در اروپا می باشد.

معمار کلیسای ساگرادا فامیلیا

آنتونی گائودی معمار بلند مرتبه کلیسای ساگرادا فامیلیا این بنا را به درخواست جامعه محافظه کار و به صورت نمادین تحت عنوان کفاره گناهان مدرنیته شهر ساخت.
گائودی به اتمام رساندن این بنا را یک مأموریت معنوی می دانست و هنگامی که بودجه بنا به آخر رسید با پول شخصی خود پروژه را ادامه داد.

موزه گائودی در ساگرادا فامیلیا

اگر ویزای شینگن اروپا را گرفته اید و حالا فرصتی پیش آمده تا به کلیسای خانواده مقدس سر بزنید حتما در طبقه منفی یک به بازدید موزه گائودی بپردازید.
این موزه بخش های جالبی در مورد زندگی و دیگر آثار گائودی، همراه با مدل های شماتیک و تصاویری از کلیسا دارد.
همچنین تالار کناری که به طرف شرقی موزه منتهی می شود شما را شاهد منظره ای از سردابه ای ساده می کند که جسد این معمار بزرگ در آن دفن گردیده است.
این اثر در سال ۱۹۸۴ به فهرست میراث جهانی یونسکو افزوده شد.
اگر به فکر اقامت در اسپانیا هستید، مونتیکال شما را برای دریافت ویزای شینگن کمک خواهد کرد.

نظر دهی

02188886080
02188886080