Close

یونان و زیبایی ها

یونان یکی از محبوب ترین مقصد های توریستی جهان است. با بیش از شصت جزیره مسکونی، اماکن تاریخی، سواحل شنی، و آب و هوای مطبوع مدیترانه ای و رشته کوه های بلند که به عنوان مقصد سفر گردشگران بسیار مورد توجه قرار گرفته است. با مهاجرت به اروپا و یا اخذ ویزای شینگن اروپا می توانید از زندگی و یا سفر در یک کشور زیبایی اروپایی بهره ببرید. برخی از جاذبه های گردشگری کشور یونان در اینجا آورده شده است:

مهاجرت به اروپا با خدمات مونتیکال
شماره تماس:  88886080 

کوه آتوس ( Mount Athos )

کوه آتوس یک کوه و یک شبه جزیره در شمال یونان است . ورود به کوه آتوس به شدت کنترل می شود و فقط مردان اجازه ورود به آن را دارند. حتی حیوانات ماده اجازه ورود ندارند. این کوه مکانی مقدس است  که در حدود 1400 راهب و 20 صومعه دارد .

آکروپولیس، آتن ( Acropolis,Athens )

آتن به مدت بیش از 3000 سال قدمت دارد و به عنوان گهواره تمدن غرب و جایگاه دموکراسی شناخته می شود. این شهر ترکیبی از ویژگی های تاریخی و مدرن را در بر گرفته است. ویرانه های آکروپولیس شامل سه معبد است که در آتن واقع است. یکی از معبد ها پارتنون نام دارد که شامل 58 ستون، سنگفرش زیبا و کتیبه است. در واقع، آکروپولیس برای اهداف دفاعی ایجاد شده بود.

میسترس ( Mystras )

میسترس در نزدیکی اسپارت باستان در قرون 14 و 15 میلادی به عنوان پایتخت پلوپونوس بود که توسط بستگان امپراتور بیزانس اداره می شد. اما در سال 1832 رها شد و تنها یک خرابه قرون وسطایی از آن باقی مانده است.

ساحل میسترس ( Myrtos Beach )

ساحل میسترس به خاطر رنگ جادویی آب آن در جهان مشهور و شناخته شده است. کوه و صخره های بلند پشت ساحل به زیبایی آن افزوده اند. ساحل میسترس تاکنون 12 بار به عنوان بهترین ساحل در یونان شناخته شده است. رنگ فیروزه ای دریا در کنار سنگریزه های سفید مرمر ساحل شگفت انگیز است. این ساحل همیشه آفتابی است.

آمفی تئاتر دلفی ( Delphi Theatre )

آمفی تئاتر دلفی امروزه یکی از جاذبه های گردشگری برتر یونان است. تئاتر باستانی دلفی بر روی یک تپه در دامنه کوه پارناسوس ساخته شده است. این مکان شامل 4 طبقه بود و ظرفیت گنجایش 5،000 تماشاگر در 35 ردیف را داشت. دلفی مکانی مقدس برای پرستش آپولو بوده است. پایه ‌های به جا مانده از معبد آپولو مربوط به قرن چهارم پیش از میلاد هستند.

صومعه متورا  ( Meteora )

صومعه متورا در دشت تسالی قرار گرفته است که در صخره های سنگی موجود در این مکان از شش صومعه تشکیل شده است. این مکان متعلق به قرن چهاردهم است و در یونسکو ثبت شده است. این صومعه ها به گونه ای ساخته شده که دسترسی به آن ها دشوار باشد و برای رفتن به آنجا باید از هواپیماهای تفریحی استفاده کرد. با دریافت ویزای شینگن اروپا به یونان سفر کنید.

جزیره سانتورینی ( Santorini )

جزیره سانتورینی که در دریای اژه قرار گرفته است، شامل هتل ها، میخانه ها و خیابان های سفید که بر روی صخره های بلند چهارصد متری واقع شده اند، می باشد. سانتورینی یک جزیره آتشفشانی است که به خاطر رنگ خانه هایش معروف است و این جزیره در 3500 سال پیش پدید آمده است. فیرا و اویا از شهر های این مکان زیبا هستند که تلفیقی از معماری ونیزی و کیکلاودی هستند. شنا در سواحل شنی نیز از تفریحات دیگر این منطقه می باشد.

جزیره میکونوس   ( Mykonos )

این مکان از از زیباترین جزایر یونان است که آب و هوای مدیترانه ای دارد. اماکن تاریخی، هتل های عالی، سواحل شنی زیبا، رستورانهای غذای دریایی، ساختمان های سفید و کلوب های شبانه توجه زیادی را به خود جلب کرده و هر ساله گردشگران زیادی به این مکان سر می زنند . آسیاب های بادی، کلیسای پاراپورتیانی، ساحل الیا، خانه لنا، موزه دریایی اژه و موزه فرهنگ عامه از دیگر مکان های دیدنی میکونوس هستند .

نظر دهی

02188886080
02188886080