Close
یک راه کسب اقامت کشور اسلواکی

یک راه کسب اقامت کشور اسلواکی

کشور اسلوواکی یکی از مورد علاقه ترین کشور ها برای ثبت شرکت در اروپا به حساب می آید؛ چرا که یکی از شاخه های سرمایه گذاری در اسلواکی به شمار می رود.
وجودِ ظرفیت انواع بسیاری از سرمایه گذاری ها در اسلواکی شما را ملزم به انتخابِ بهترین آن می کند.
توجه و اهمیت به این موضوع ضروری است که ثبت شرکت در این کشور زیبا منوط به گذراندن مراحلی دقیق خواهد بود که موجبات اخذ ویزای شینگن اروپا نیز می شود.
بنابر این تمایل به اخذ اقامت اروپا و دریافت ویزای شینگن دارید یکی از برترین شیوه های کسب آن ثبت شرکت یا انواع فعالیت اقتصادی در اسلواکی یا کشور های دیگر می باشد. اگر این راه را برای اقامت اروپا برگزینید به مدت ۵ سال اقامت موقت اروپا را کسب خواهید کرد به این نوع اقامت اصطلاحا TR میگویند. سپس به مرحله ی PR یا اقامت دائم خواهی رسید که موفق به اخذ پاسپورت اروپایی خواهید شد.
امروزه تمایل اکثر افراد به سمت یافتن سریع ترین و مطمئن ترین راه به منظور کسب اقامت اروپا میل می کند.
پر واضح است که اقامت اروپا جواب گوی درصد بالایی از ملزومات و تمایلات برنامه ها و اهداف تجاری ست.
علاوه بر آن، شناخت شرایط زندگی در اروپا به عنوان بهترین شکل زندگی و فعالیت توسط خانواده هایی بی شمار اهمیت کسب اقامت اروپا را به خوبی نشان می دهد.
یکی از کم ریسک ترین و قطعی ترین شیوه های کسب اقامت دائم اقدام به ثبت شرکت در اتحادیه اروپا و ایجاد یک شخصیت حقوقی در شمایل یک شرکت با سود مشخص خود، که سالیانه مالیاتش را بپردازد تا در مدت ۵ سال از همین طریق اخذ اقامت دائم میسر گردد. شما می توانید با گزینش این راهکار، یا ثبت شرکت و پرداخت منظم و سالیانه ی مالیات در مدت زمان ۵ سال موفق به اخذ اقامت دائم شوید.

نظر دهی

02188886080
02188886080